"Leipzig" išvykoje pribloškė "Bayer" ir pakilo į pirmąją vietą

Neįtikėtiną žaidimą šį sezoną demonstruojantys "Leipzig" futbolininkai pasiekė dar vieną pergalę "Bundesliga" pirmenybėse.

Ralpho Hasenhuettlo auklėtiniai išvykoje 3:2 palaužė Lėverkuzeno "Bayer", nors vienu metu atsiliko 1:2, ir toliau išliko turnyro lyderiais.

Šeimininkai jau mačo pabaigoje surengė rezultatyvią ataką, kai 2-ąją minutę taikliai smūgiavo Kevinas Kamplas. Po dviejų minučių Julianas Baumgartlingeris nuginklavo savo ekipos vartininką ir rezultatą išlygino - 1:1.

Julianas Brandtas 45-ąją minutę vėl išvedė "Bayer" į priekį, o 54-ąją min. Hakan Calhanoglu galėjo beveik nulemti mačo laimėtoją, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio.

Galiausiai 67 ir 81 min. Emilio Forsbergo ir Willo Orbano smūgiai padovanojo pergalę "Leipzig".