„Leipzig“ namuose netikėtai gavo antausį nuo lygos autsaiderių © AP nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse, „Leipzig“ ekipa netikėtai rezultatu 2:0 nusileido Bylefeldo „Arminia“ klubui.

Pirmame kėlinyje „Leipzig“ susikūrė keletą pavojingų progų tačiau jų išnaudoti jiems nepavyko. Tuo tarpu svečiai 45 minutę pelnė įvartį, tačiau šis buvo atšauktas dėl nuošalės.

Antrame kėlinyje „Arminia“ sukūrė sensaciją. 57 minutę Janni-Luca Serra pirmas suskubo prie atšokusio kamuolio ir pasiuntė jį į tuščius vartus.

70 minutę svečiai apsisunkino sau situaciją. Frankas Willenborgas grubiai prasižengė prieš savo oponentą ir momentą peržiūrėjęs teisėjas parodė jam raudoną kortelę.

Tačiau net ir mažumoje likę „Arminia“ futbolininkai sugebėjo pelnyti antrąjį įvartį. Po preciziško komandos draugo perdavimo Masaya Okugawa smūgiu į apatinį vartų kampą nuginklavo Peterį Gulasci ir rezultatas tapo 2:0.

Šis rezultatas reiškia, kad „Leipzig“ šiuo metu yra devintoje lentelės vietoje, o po šio turo gali nukristi ir į dešimtą. Tuo tarpu „Arminia“ komandai tai yra itin svarbi pergalė, nes dabar nuo saugios zonos juos skiria tik du taškai.

Kitose šio vakaro rungtynėse Monchengladbacho „Borussia“ išvykoje apmaudžiai išleido pergalę iš rankų rungtynių pabaigoje ir lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Hoffenheim“. 4 paeiliuj rungtynes vietinėse pirmenybėse pralaimėję svečiai 90+1 minutę praleido išlyginamąjį įvartį.

Monchengladbacho ekipa per pastarąsias 5 rungtynes čempionate kartą sužaidė lygiosiomis ir 4 kartus pralaimėjo, o per visas rungtynes praleido net 18 įvarčių. Tokia forma gali reikšti, kad treneriui Adi Hutteriui teks atsisveikinti su savo darbu komandoje.