"Leipzig" namuose nukovė ir iš antros pozicijos išstūmė "Schalke" (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 18-ojo turo rungtynės.

Bene įdomiausia dvikova įvyko Leipcige, kur vietos "Leipzig" susigrūmė su antroje vietoje buvusia Gelzenkircheno "Schalke". Vokietijos čempionai po naujųjų metų startavo sėkmingai - varžovus nugalėjo rezultatu 3-1.

41-ąją minutę varžovus į priekį išvedė Naby Keita, nors prieš kelias minutes "Leipzig" buvo nerealizavęs 11 metrų baudinio. 55-ąją minutę "Schalke" išlygino rezultatą, tačiau "Leipzig" netrukus atsakė tuo pačiu.

69-ąją minutę Timo Werneris sugrąžino pranašumą, o pergalę 71-ąją minutę užtikrino Bruma smūgis.

Likusios dvikovos baigėsi "Augsburg", "Hannover" ir 'Stuttgart" pergalėmis, o dar dvejose rungtynėse buvo užfiksuotos lygiosios.

"Leipzig" 3 - 1 "Schalke"

"Augsburg" 1 - 0 "Hamburger"

"Eintracht" 1 - 1 "Freiburg"

"Hannover" 3 - 2 "Mainz"

"Stuttgart" 1 - 0 "Hertha"

"Werder" 1 - 1 "Hoffenheim"