Lenkija sensacingai krito prieš Moldovą, Haalandas atseikėjo „dublį“ Kiprui © ZUMAPRESS com. nuotr.

Antradienį baigėsi rinktinių langas Europoje.

Atrankoje į Europos čempionatą Lenkija sensacingai 2:3 nusileido Moldovos rinktinei.

34-ąją minutę po Roberto Lewandowskio įvarčio lenkai pirmavo 2:0 ir persvarą išlaikė iki kelinio pabaigos. Po pertraukos Moldova pradėjo siautėti.

Ionas Nicolaescu pelnė „dublį“, vieną įvartį pridėjo Vladyslavas Babohlo ir netikėtą pergalę šventė Moldovos rinktinė.

Lenkija pradeda rizikuoti savo vieta Europos futbolo čempionate, kuris vyks kitų metų vasarą.

Tuo metu Norvegijoje 3:0 pergalę šventė vietinė rinktinė, kuri įveikė Kiprą. „Dubliu“ pasižymėjo Erlingas Haalandas.

Norvegų superžvaigždės pasiekimą pakartojo ir Romelu Lukaku, kurio vedama Belgija 3:0 įveikė estus.

Škotijos ir Sakartvelo mačas prasitęsė dėl prastos aikštės būklės „Hampdem Park“ stadione.

Farerų salos 1:3 Albanija

Austrija 2:0 Švedija

Bosnija ir Hercegovina 0:2 Liuksemburgas

Lichtenšteinas 0:1 Slovakija

Bulgarija 1:1 Serbija