Ateina nčiame sezone Ispanijos aukščiausioje lygoje ("Primera") debiutuosianti Valensijos "%c00197" ekipa ir toliau bando stiprintis. Kai Iano Harto (%p02178) perėjimas į klubą atrodo tik formalumas, "Levante" visas jėgas deda į bandymus prisivilioti Čekijos rinktinės žvaigždę Karelą Poborskį (%p02820).

Šiuo metu Poborskis atstovauja Prahos "%c00136" klubui, kuris siūlo 32-ių metų čekui pratęsti sutartį, tačiau po įspūdingo pasirodymo šių metų Europos čempionate Portugalijoje Poborskis turi ir kitų pasiūlymų.

Dešine koja žaidžiantis Poborskis, galintis žaisti tiek dešiniajame krašte, tiek atakuojančiu saugu, garsėja puikia kamuolio valdymo technika bei perdavimais. Šiame čempionate jis nenuvylė savo bei Čekijos rinktinės sirgalių ir atliko net keturis rezultatyvius perdavimus.

Per savo įspūdingą karjerą Poborskis atstovavo "Ceske", "Viktoria Zizkov", Prahos "Slavia", Mančesterio "United", kuriame negalėjo atsiskleisti, nes buvo tos pačios pozicijos žaidėjas kaip ir Davidas Beckhamas; Lisabonos "Benfica" klubui, kuriame greitai atgavo puikią formą; Romos "Lazio" bei Prahos "Sparta" klubams.

Praėjusiame sezone Poborskis per 28-is mačus "Spartos" sudėtyje pasižymėjo net 11-a kartų. Verta paminėti, kad Poborskis yra daugiausiai kartų savo šaliai atstovavęs Čekijos žaidėjas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos