Pirmosios Xabi Alonso rungtynės už „Bayer“ vairo pažymėtos triuškinama pergale © REUTERS nuotr.

Xabi Alonso debiutas „Bayer“ trenerio kėdėje pažymėtas puikia pergale.

Šeštadienio popietę vykusiame Bundeslygos mače Lėverkuzeno „Bayer“ namuose rezultatu 4:0 sutriuškino „Schalke“ futbolininkus.

Šeimininkai pirmąjį rungtynių įvartį pelnė 38 minutę. Fantastišku smūgiu iš toli pasižymėjo Moussa Diaby.

Vos už trijų minučių „Bayer“ padvigubino savo persvarą. Po puikios komandinės atakos įvartį pelnė Jeremie Frimpongas.

52 minutę puikias rungtynes sužaidęs Jeremie Frimpongas įsirašė į savo sąskaitą dublį. Moussa Diaby atliko puikų perdavimą olandui, o pastarasis šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į apatinį dešinį vartų kampą.

Galutinį tašką šiose rungtynėse 90 minutę padėjo Paulinho, kuris po greitos kontraatakos nuginklavo oponentų vartininką.

Po šių rungtynių „Bayer“ kyla į keturioliktą turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu, „Schalke“ šiuo metu yra šešiolikta.

„Augsburg“ 1:1 „Wolfsburg“

„Bochum“ 3:0 „Eintracht Frankfurt“

„Mainz“ 1:1 „Leipzig“