Lėverkuzeno „Bayer“ pagal nepralaimėtas rungtynes išsilygino su rekordininkais Lisabonos „Benfica“ © IMAGO/Eibner nuotr.

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate Lėverkuzeno „Bayer“ klubas svečiuose, rezultatu 5:1, pasismagino su Frankfurto „Eintracht“.

Tai buvo jų 48-osios nepralaimėtos rungtynės šiame sezone iš tiek pat galimų. Pagal nepralaimėtas rungtynes jie išsilygino su rekordininkais Lisabonos „Benfica“, kurie šį pasiekimą įvykdė tarp 1963 ir 1965-ųjų metų.

Šalies čempionus 12-ąją minutę į priekį išvedė Granitas Xhaka. 32-ąją minutę rezultatą išlygino Hugo Ekitike. 44-ąją minutę įvartį „į rūbinę“ pelnė Patrickas Schickas.

58-ąją minutę rezultatą tiksliu 11 metrų baudiniu padvigubino Exequielis Palaciosas. 77-ąją minutę rezultatą triuškinančiu pavertė Jeremie Frimpongas, o 89-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Victoras Boniface‘as.