Lietuvos futbolo federacija (LFF) reiškia susirūpinimą ir pradėjo išsamų tyrimą dėl incidentų, kurie vyko spalio 12-ąją LFF stadione Europos čempionato atrankos rungtynių tarp Anglijos ir Lietuvos metu.
Taip pat LFF apgailestauja dėl nesklandumų, kuriuos patyrė futbolo mėgėjai bei aistruoliai stadione.
LFF pažymi, kad rungtynių saugumo užtikrinimui buvo pradėta ruoštis dar vasarą. Buvo organizuojami susitikimai su Anglijos futbolo asociacijos saugumo specialistais, konsultuojamasi su UEFA, Lietuvos teisėtvarkos ir apsaugos tarnybų atstovais.
Atsižvelgiant į esamą stadiono infrastruktūros bei suderintą saugumo planą buvo griežtai paskirstomi ir atribojami abiejų šalių komandų aistruoliai, praėjimai, skirtos papildomos saugos darbuotojų pajėgos, įgaliotai bendrovei vykdant prekybą internetu, buvo įvertintos grėsmės dėl bilietų įsigijimo apeinant draudimus ir prevencijos priemones. Deja, ne visos priemonės užtikrino siektus rezultatus.
Galutinės išvados dėl pagal kompetenciją pasitelktų partnerių veiksmų, atsakomybės ribų ir priemonių taikymo proporcingumo bus padarytos atlikus išsamią aplinkybių analizę, apibendrinus bendradarbavusių šalių pateiktą medžiagą.
Tenka konstatuoti, kad esama LFF stadiono infrastruktūra negali patenkinti nei visų žiūrovų poreikių, nei užtikrinti svečių ir namų aistruolių atskyrimo bei saugumo bei srautų išskirstymo, o stadiono plėtros galimybės yra labai ribotos.
Alternatyvos organizuoti tokio masto tarptautines varžybas LFF neturi, todėl tikisi, kad nepaisant patirtų nesklandumų ir objektyvios situacijos Vilniaus mieste, diskusijos savivaldybėje ir Vyriausybėje dėl šiuolaikinius saugumo ir techninius reikalavimus atitinkančio reprezentatyvaus stadiono statybos bus tęsiamos.
Tuo pačiu LFF nuoširdžiai dėkoja visiems futbolo gerbėjams, rinktinės aistruoliams, kurie atvyko palaikyti rinktinę stadione.
LFF dėkoja į stadioną atėjusiems žiūrovams ir žada tirti incidentus
UEFA Čempionų Lyga
UEFA Europos lyga
Konferencijų lyga
Anglijos Premier League
Vokietijos Bundesliga
Ispanijos La Liga
Prancūzijos Ligue 1
Italijos Serie A
Lietuvos TOP LYGA
Kitos naujienos
Dienos nuotrauka
Nuo 2022 metų F. Ruizas laimėjo net 17 trofėjų
Ispanijos La Liga
„La Liga“: „Villarreal“ vos išplėšė tašką naujokų tvirtovėje
Akibrokštas Prancūzijoje: Supertaurės finale „Lens“ nukovė Europos čempionus PSG
(1)
Vokietijos Bundesliga
Dortmundo „Borussia“ pasipildys saugu J. Veermanu
Ispanijos La Liga
K. Adeyemi: „Barcelona“ yra didžiausias klubas pasaulyje“
(1)
Transferai
Pasiektas susitarimas: Rodri keliasi į „Barceloną“
Konferencijų lyga
Nepasinaudota galimybė vytis lyderius: „Žalgiris“ namuose krito prieš Gargždų „Banga“
(3)
Lietuvos TOP LYGA
„Kauno Žalgiris“ namuose nepalaužė „TransINVEST“ ekipos
Ispanijos La Liga
F. de Jongas: „Dėl savo traumos kenčiu ir esu labai nusivylęs“
„Barcelona“ kontrolinėse rungtynėse šventė užtikrintą pergalę
Ispanijos La Liga
Į „La Liga“ sugrįžęs „Racing“ neišlaikė persvaros prieš „Villarreal“ klubą
POP
C. Ronaldo vedybų sutartis: skaičiai atima žadą
(4)
Ispanijos La Liga
„Barcelona“ pateikė trečiąjį oficialų pasiūlymą už saugą Rodri
„Man City“ suspardęs „Arsenal“ triumfavo „Community Shield“ mače
(2)
Sėkmingą seriją čempionate nutraukė pralaimėjimas „Bangai“
Anglijos Premier League
PSG nepavyko įsigyti Z. Suzuki, paaiškėjo galima japono stotelė
Fredas iš Stambulo sugrįš į savo jaunystės komandą Brazilijoje
Anglijos Premier League
N. Elvedi po vienuolikos metų paliks Menchengladbacho „Borussia“ klubą
(1)
Anglijos Premier League
C. Mac Allisteris patikino, kad jo sūnus liks „Liverpool“ klube
(1)
Italijos Serie A
„Juventus“ klubą papildys Kolumbijos rinktinės gynėjas
Anglijos Premier League
M. Arteta: „Norėčiau amžinai likti „Arsenal“ ekipoje“
E. Maresca pakomentavo „Community Shield“ titulo svorį
Prancūzijos Ligue 1
L. Enrique pasidžiaugė dėl F. Torreso įsigijimo
Anglijos Premier League
D. Spence'as persikėlė į „Inter“ gretas
(2)
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą