LFF futsal taurės finale – triuškinanti „Kauno Žalgirio“ pergalė © E. Šemioto nuotr.

Šeštadienį Kauno sporto halėje startavo 2023–2024-ųjų sezono LFF futsal taurės finalo ketverto turnyras.

Šeštadienį buvo sužaisti du pusfinalio susitikimai, po kurių paaiškėjo būsimi finalininkai. Jais tapo Vilkaviškio „Bruklino“ ir „Kauno Žalgirio“ futbolininkai.

Sekmadienį finalo rungtynės Kauno sporto halėje prasidės 15 valandą, patekimas į jas – nemokamas. Taip pat tiesioginė rungtynių transliacija bus pasiekiama futbolas.tv platformoje.

Tiesa, abu pusfinaliai klostėsi itin skirtingai – jei pirmajame sirgaliai galėjo išvysti didelę intrigą visų rungtynių metu, tai antrame stipresnė komanda nekėlė jokių klausimų nuo pirmų rungtynių minučių.

„Bruklinas“ mače su „ŠSPC-Radviliškiu“ turėjo vytis varžovus, mat Radviliškio komanda išsiveržė į priekį 2:0.

Vilkaviškio ekipa netrukus deficitą sušvelnino, tačiau čia pat į jų vartus krito trečias smūgis ir vėl teko naikinti dviejų įvarčių deficitą.

Tą „Bruklinas“ padarė antro kėlinio metu, kai per tris minutes pelnė du įvarčius ir grąžino balansą į rungtynes. Čia pat Benas Buzevičius įmušė pergalingą įvartį ir padėjo Vilkaviškio komandai iškopti į finalą laimėjus rungtynes 4:3.

Kitame pusfinalyje, kur žaidė „VGTU Vilkai“ ir „Kauno Žalgiris“, intrigos buvo ženkliai mažiau. Čia favoritai kauniečiai nuo pirmos minutės ėmė rodyti, kad ne veltui yra laikomi favoritais ir jau po pirmo kėlinio pirmavo 7:0.

Po pertraukos žaidimas šiek tiek aprimo, finalo ketverto šeimininkai pridėjo dar keletą įvarčių, o paguodos smūgį Vilniaus komandai mačo pabaigoje įmušė Jonas Lebedevas. Galutinis rezultatas – 11:1 kauniečių naudai.