LFF II lyga: antroji sezono dalis prasidėjo © „Transinvest“ nuotr.

Po pirmojo rato į dvi grupes suskirstytos LFF II lygos ekipos pradėjo antrąjį etapą. Jau pirmajame ture netrūko netikėtų rezultatų, kurie leidžia tikėtis dar įdomesnės sezono pabaigos.

Netikėtumai

Jei silpnesniųjų grupėje viskas daugiau mažiau klostėsi pagal numatytą scenarijų, tai stipriausiųjų grupėje trejos iš penkerių rungtynių baigėsi ne taip, kaip to norėtų čempionato favoritai.

Didžiausia staigmena užfiksuota Klaipėdoje, kur FM jaunimas 1:0 nokautavo antrąją lygos komandą „Kauno Žalgirį“ B. Dominyko Galkevičiaus auklėtiniai iki šiol savo sąskaitoje turėjo tik du pralaimėjimus, o šįsyk buvo pralaimėta ekipai, tik paskutinėse pirmojo rato kovose užsitikrinusiai vietą tarp dešimties stipriausių lygos komandų. Kauniečių neišgelbėjo ir komandai atstovavęs Edvinas Kloniūnas. Na, o pergalingą įvartį sužaidus beveik valandą pelnė Jokūbas Jančauskas.

Netikėtumu galima vadinti ir „Tauro“ – „Saned“ rungtynes Tauragėje, kur įvykiai klostėsi pagal filmo scenarijų. Pradėti galima nuo to, kad viena blogiausiai iš stipriausiųjų dešimtuko besiginanti „Saned“ ekipa per 90 minučių nepraleido nė vieno įvarčio. Tada per pridėtą laiką praleido, o dar po minutės, po Ričardo Beniušio įvarčio rezultatą išlygino.

Ilgą laiką ant antrojo laiptelio stovėję Vilniaus „Žalgirio“ C jaunieji futbolininkai akistatą Marijampolėje su „Sūduva“ B baigė lygiosiomis 2:2. Abiejų kėlinių viduryje komandos pelnė po įvartį ir taip pasidalino po tašką.

Lyderiai

Pirmąjį ratą užtikrintai laimėję Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkai turnyro lentelėje bėga tolyn. Pastarieji antrąjį ratą pradėjo įtikinama pergale 3:0 prieš Kauno „Fortūną“. „TransINVEST“ galėjo susikurti ir dar didesnę persvarą, mat galima pažymėti, kad jau 20 minutę dėl raudonos kortelės „Fortūnos“ futbolininkų aikštėje liko dešimt, o besibaigiant kėliniui sostinės rajono komanda nerealizavo 11 metrų baudinio.

Į antrąją vietą sugrįžo „Šilutė“, kuri sostinėje 2:1 nugalėjo „Vilties“ komandą. „Vilčiai“ itin apmaudu turėtų būti dėl to, kad ši komanda ilgą laiką pirmavo, o „Šilutės“ veteranai Deividas Lukošius ir Donatas Surblys įvarčius sumušė pačioje dvikovos pabaigoje.

B grupė

Į dešimtuką nepatekusios komandos taip pat pradėjo antrąjį ratą, tik skirtingai nei stipriausiųjų grupėje dalyvaujančioms ekipoms, šioms teks sužaisti tik po septynerias rungtynes. Čia didelių staigmenų neužfiksuota, o dvi komandos „Jonava B“ ir „Sveikata“ turo rungtynes laimėjo daugiau nei užtikrintai.

Kybartų atstovai, akivaizdu, pateko į ne savo krepšelį ir panašių laimėjimų per likusią sezono dalį gali būti ir daugiau. Pirmajame antrojo rato ture „Sveikata“ Vilniuje 6:1 sutriuškino „Ateitį“.

Nepriekaištingai antrąjį ratą pradėjo „Jonavos“ B jaunimas šešiais sausais įvarčiais pamokęs Kauno rajono „Hegelmann“ B futbolininkus. Antrąjį ratą taip pat pergalingai pradėjo Utenos „Utenis“ ir Alytaus „Dainava“ B.