LFF II lyga: čempionate – trivaldystė © JumpStory nuotr.

LFF II lygoje „Banga“ B netikėtai namie nusileido Tauragės „Taurui“, tuo pačiu turnyro lentelėje sukeldama tikrą sąmyšį. Sužaidus dešimt turų, trys komandos žengia koja kojon ir nė viena lygos komanda negali būti tikra dėl užimamos vietos po savaitės.

Per aštuonerias turo rungtynes buvo įmušti 28 įvarčiai, daugiausiai jų – aštuoni – buvo įmušti „Saned“ – „Žalgiris“ C rungtynėse.

Lyderių kluptelėjimas

Aštuonias pergales per devynerias rungtynes laimėjusi „Banga“ B namų akistatoje su „Tauru“ buvo favoritė, tačiau pati įmušti nesugebėjo, o dvikovos pabaigoje dar ir dusyk leido pasižymėti varžovams.

Gerokai pakeitus komandos sudėtis, lyginant su dvikovos pradžia, Nedas Totilas pasinaudojo sukurtu šansu, o netrukus tą patį padarė ir Egidijus Dusevičius.

„Taurui“ ši pergalė suteikė šansą pakilti ant aštuntojo turnyro lentelės laiptelio. Ir jei vieta nėra itin įkvepianti, tai verta pažiūrėti, jog nuo lyderių „Taurą“ skiria viso labo devyni taškai.

Užtikrintai

Dešimtajame ture net keturios komandos iškovojo pergales ne mažesniu nei trijų įvarčiu skirtumu. Tuo gali pasigirti „Šilutė“, „Atmosfera“, „Dainava“ B ir „Hegelmann“ B.

Įspūdingiausiai šioje kompanijoje atrodo Kauno rajono komanda, kuri ne tik laimėjo aštuntą kartą paeiliui, bet su 35 pelnytais įvarčiais yra rezultatyviausia lygos komanda. Dešimtajame ture „Hegelmann“ B lankėsi Ukmergėje, kur intrigą palaikė tik iki pertraukos. Iškart po jos įvartį pelnė Lukas Jonaitis, kuris su aštuoniais tiksliais smūgiais pirmauja rezultatyviausių futbolininkų rikiuotėje.

Autsaiderę „Viltį“ 3:0 nugalėjo prizininkų trejete esanti „Šilutė“. Šioje dvikovoje iš pradžių savo žodžius tarė Lukošiai (Deividas ir Aivaras), o galiausiai ir Titas Macikas. Jam mušant trečiąjį įvartį, abi komandos aikštėje turėjo po 10 žaidėjų, mat Rokas Rusys ir Danas Daunys buvo gavę raudonas korteles ir pašalinti iš aikštės.

Egidijaus Gritkaus trys įvarčiai „Atmosferai“ dovanojo užtikrintą pergalę pergalę prieš „Fortūną“. Egidijaus sąskaitoje – septyni pelnyti įvarčiai, su kuriais jis yra vienas rezultatyviausių lygos žaidėjų.

„Dainava“ B išvykoje net 4:0 nugalėjo itin nestabiliai žaidžiančią „Dembavą“. Dembaviškiai nepasinaudojo galimybe išsilaikyti stipriausių komandų penketuke, o Alytaus komanda po du įvarčius pelnė iki pertraukos ir po jos.

Viena kregždė – dar ne pavasaris

Jaunasis Vilniaus „Žalgirio“ C žaidėjas Martynas Kregždė rungtynėse su „Saned“ įformino dublį, tačiau jo atstovaujama komanda patyrė nesėkmę 3:5.

Maža to, Martynas įvarčių taupyklę atidarė sužaidus vos tris minutes. Tačiau dar iki pertraukos Audrius Brokas (dusyk), Danielis Matthew ir Ričardas Beniušis situaciją pakreipė savo komandos naudai.

Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino, žalgiriečiai netgi sugebėjo sušvelninti atsilikimą, bet bendrai situacijos ta antroji rungtynių pusė situacijos nepakeitė.

11 turas

Vienuoliktojo turo kovos bus žaidžiančios nuo penktadienio iki sekmadienio, o dar iki tol (savaitės vidury) bus sužaidos atkeltos ir nukeltos trejos rungtynės: „Dainava“ B – „Klaipėdos FM, „Fortūna“ – „Žalgiris“ C ir „Ukmergė“ – „Viltis“.