LFF II lyga: čempionišką savaitgalį „TransINVEST“ pažymėjo šešiais įvarčiais © „Transinvest“ nuotr.

21 turas – tiek Vilniaus rajono „TransINVEST“ komandai prireikė, kad užsitikrintų LFF II lygos nugalėtojo titulą bei kelialapį į Pirmą šalies lygą. Galingą persvarą turnyro lentelėje susikrovę Giedriaus Barevičiaus auklėtiniai nestabdė ir čempioniškose rungtynėse, per kurias į „Saned“ vartus buvo įmušti net šeši įvarčiai.

Titulas

Kalbant apie „TransINVEST“ pergales, įvyko tai, kas buvo neišvengiama. Kai sužaidus 21 rungtynes vidutiniškai muši po 4,5 įvarčio, turbūt neįmanoma, kad būsi žemiau pirmos turnyro lentelės pozicijos.

Toks galingas puolimas Vilniaus rajono komandai garantavo 61 tašką arba prarastus vos du taškus per visą sezoną. Galima darsyk prisiminti, kad vieninteliai prarasti vilniečių taškai buvo prieš „Žalgirio“ C jaunimą. Tąsyk B komandos žaidėjais pasipildę žalgiriečiai žaisdami labai kietai privertė daryti klaidas čempionato lyderius ir tai jiems kainavo prarastus taškus.

Čempioniškoje dvikovoje su „Saned“ intrigos nebuvo. Per pirmą kėlinį sumušti trys įvarčiai G. Barevičiui leido lengviau varijuoti sudėtimi ir jis antrajame kėlinyje per trumpą laiką atliko visus penkis keitimus. Jie „TransINVEST“ suteikė tik dar daugiau šviežumo ir per paskutines dvylika minučių krito dar trys įvarčiai.

Antra vieta

Jei kova dėl titulo baigėsi labai anksti, tai situacija kovoje dėl antros vietos – visiškai kitokia. Čia jau keletą turų „Kauno Žalgiris“ B ir „Šilutė“ eina koja kojon. 22-ajame ture abi komandos ir vėl šventė pergales, ir vėl abi tą padarė vienodu rezultatu 2:0. Kauniečiai įveikė bendravardį „Žalgirį“ C iš sostinės, o šilutiškiai – Tauragės „Taurą“.

Dar įdomiau, kad abi komandos pelnė po įvartį abiejuose kėliniuose ir abiem pretendentams į sidabrą įvarčius mušė ne tie žaidėjai, kurie pretenduotų į rezultatyviausio sezono komandos žaidėjo titulą.

Septinta vieta

Dar viena itin įdomi kova vyksta dėl septintos vietos, į kurią vis dar pretenduoja keturios komandos. Šįsyk taškais gali pasigirti tik Klaipėdos FM auklėtiniai, kurie 3:2 palaužė tiesioginį konkurentą Vilniaus „Vilties“ klubą.

Nepaisant per pusvalandį įgytos dviejų įvarčių persvaros, klaipėdiečiai antrojo kėlinio pradžioje jau nebepirmavo. To kaltininkas – Tomas Chomičius, 48 minutę įforminęs dublį. Rungtynių baigtis buvo nulemta antrojo kėlinio viduryje, kai Andrius Norvaišis realizavo 11 metrų baudinį.

Ši pergalė klaipėdiečių persvarą prieš artimiausius persekiotojus padidino iki penkių taškų. Likus vos ketverioms rungtynėms iki sezono pabaigos, tokia persvara kovoje dėl septintos pozicijos gali būti lemiama.

Be „Vilties“ ir „Tauro“ šiame ture pralaimėjimą patyrė ir dar vienas (buvęs) pretendentas į septintą vietą – Kauno „Fortūnos“ klubas. Pastarasis 1:2 nusileido Marijampolės „Sūduvai“ B ir, įsitaisęs ant dešimtojo laiptelio, pasiekti tą septintą vietą šansų beveik nebeturi.

Antras aštuonetas

„Utenio“ nelaimėtos ir „Dainavos“ B laimėtos rungtynės dar padidino intrigą dėl vienuoliktosios pozicijos. Dabar dvi stipriausias antrojo aštuoneto komandas skiria jau tik trys taškai. Su šiomis ekipomis koja kojon žengusi „Jonava“ B po skaudaus pralaimėjimo, veikiausiai, aukščiau tryliktos vietos nebepakils.