LFF II lyga: dar sykį „tušti“ likę klaipėdiečiai ir telšiškių noras žaisti © JumpStory nuotr.

Kaip ir prieš savaitę, LFF II lygoje per turą pasižymėjo 15 komandų. Vieninteliai, kurie liko sausi – į vienuoliktąją poziciją nukritę Klaipėdos FM auklėtiniai.

Priminsime, kad prieš savaitę neįmušę irgi buvo tik klaipėdiečiai. Pirmas penkias vietas užimančios ekipos iškovojo pergales ir tik į šeštąją poziciją nukritusi „Sūduva“ B patyrė nesėkmę.

Fair play

Keturioliktą vietą lygoje užimantis Telšių „Džiugas“ B galėjo lengvai be žaidimo įsirašyti tris taškus į turnyro lentelę ir šiuo metu puikuotis vienuoliktoje vietoje, tačiau to nepadarė, pralaimėjo rungtynes ir lieka su anksčiau iškovotais taškais.

Istorija paprasta – Alytuje, kur ir buvo numatytos rungtynės, nebuvo laisvų greitosios pagalbos automobilių, todėl „Dainavos“ progimnazijos stadione jų neatvyko nė vienas. Teisėjas Aidas Vingilys, vadovaudamasis nuostatais, rungtynių nepradėjo.

Prabėgus 45 minutėms nuo numatomos rungtynių pradžios, greitosios pagalbos automobilio dar nebuvo ir, pagal jau minėtus nuostatus, visi galėjo skirstytis namo. „Džiugo“ B komanda nusprendė neskubėti, palaukė dar penkiolika minučių ir žengė į aikštę.

Aikštėje žaidė nelygiaverčiai varžovai. Telšių jaunimas visiškai neprilygo „Dainavai“ B ir buvo sutriuškintas 1:5. Alytiškiams ši pergalė buvo tik antroji per visą šį sezoną.

Lyderiai

Kaip jau užsiminėme, net penkios pirmaujančios komandos iškovojo pergales ir visos tą padarė didesniu nei vieno įvarčio skirtumu. Dar vienas įdomus akcentas – keturios ekipos pergales iškovojo žaisdamos išvykoje.

Vos vieną pralaimėjimą per visą šį sezoną patyrusi „Banga“ B turo rungtynes žaidė sostinėje su „Viltimi“. Ir nepaisant pirmo praleisto įvarčio, nepaisant trisdešimtą minutę pašalinto Emilijaus Rusteikos, gargždiškiai mažumoje sumušė tris įvarčius ir iškovojo eilinę pergalę. Savo ruožtu, „Viltis“ lieka turnyro autsaiderė.

Dar lengviau laimėjo namie žaidusi „Hegelmann“ B komanda, kuri 5:1 nugalėjo priešpaskutinėje pozicijoje esančią „Sveikatą“. Kybartų komandos deficitas galėjo būti ir mažesnis, tačiau per paskutines tris minutes buvo praleisti du įvarčiai.

Kaip ir „Hegelmann“ B, septintą sezono pergalę iškovojo „Šilutė“, kuri išvykoje 2:0 nugalėjo Klaipėdos FM. Kaip jau užsiminėme, klaipėdiečiai tapo vieninteliais, šiame ture neįmušusiais nė vieno įvarčio. Sėkmingai sezoną pradėję klaipėdiečiai per paskutines šešerias rungtynes yra iškovoję tik du taškus.

Dar viena pergale gali pasigirti ir „Atmosfera“, kuri jau 16 minutę akistatoje Tauragėje prieš „Taurą“, pirmavo 3:0. Kaip ir prieš savaitę, „Atmosferą“ ir pirmaujančią „Bangą“ B skiria penki taškai.

Į penktą poziciją pakilo „Dembavos“ atstovai. Dvikovoje su „Fortūna“ dembaviškiai pirmieji praleido, tačiau netrukus realizavo baudinį ir rezultatas tapo 1:1. Dvi kauniečių raudonos kortelės (53 ir 80 minutėmis), be abejo, palengvino kovą dėl pergalės.

Per vieną įvartį

Dvejos turo rungtynės baigėsi vieno įvarčio skirtumu. Trečią sezono pergalę iškovojo „Žalgirio“ C jaunimas, kuris 2:1 nugalėjo „Sūduvą“ B, o Joniškio „Saned“ 3:2 išvykoje įveikė „Ukmergę“.

Pirmoji dvikova vyko atkakliai iki susitikimo pabaigos, o antroje atrodė, kad baigsis sutriuškinimu. Likus dešimčiai minučių iki dvikovos pabaigos, „Saned“ pirmavo 3:0, tačiau tuomet Giedrius Vaivada pelnė, kaip atrodė, garbės įvartį.

Dar po penkių minučių Artūras Vilkancas už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės, o septintą pridėto laiko minutę Vadimas Ivaško skirtumą sušvelnino iki minimumo. Nuo dar didesnių žygių ukmergiškius sustabdė finalinis teisėjo švilpukas.

Alytaus „Dainava“ B – Telšių „Džiugas“ B 5:1;

Kauno raj. „Hegelmann“ B – Kybartų „Sveikata“ 5:1.

10 turas

Dešimtojo turo kovos bus sužaistos per šeštadienį ir sekmadienį. Klaipėdos FM pabandys užbaigti dvejų sausų rungtynių seriją akistatoje prieš „Sūduvą“ B. Įtempčiausia kova numatoma tarp dviejų autsaiderių „Džiugo“ B ir „Sveikatos“, o daugelyje kitų dvikovų varžysis gerokai aukštesnę ir žemesnę vietas