LFF II lyga: įvarčiais prapliupę naujokai ir vienintelė neįmušusi komanda

Per šešias dienas LFF II lygos klubai sužaidė aštuntojo turo rungtynes, po kurių situacija turnyro lentelėje pasikeitė minimaliai. Taip jau atsitiko, kad pergales sugebėjo iškovoti pirmas septynias vietas užimančios komandos, kurios savo sąskaitas papildė trimis taškais.

Per aštuonerias rungtynes buvo įmušti 36 įvarčiai, bent po sykį pasižymėjo 15 lygos komandų iš 16.

Istorija

Tik keturis taškus per pirmąsias septynerias rungtynes iškovoję ir tik sykį klubo istorijoje laimėję „Ukmergės“ futbolininkai praėjusį šeštadienį tą istoriją papildė nauju įrašu – pergale 8:1. Tai yra antra didžiausia pergalė per šį Antros lygos sezoną tarp visų šešiolikos komandų.

Sunkiai į rungtynes susirinkę Kybartų „Sveikatos“ atstovai dar iki pertraukos praleido keturis įvarčius. Prieš prasidedant antrajai rungtynių daliai, ukmergiškiai pakeitė tris žaidėjus, tačiau žaidime tai niekaip nepasijautė. „Ukmergė“ ir toliau aikštėje buvo geresnė komanda, kuri iki rungtynių pabaigos sumušė dar keturis įvarčius.

Po tokio nokauto „Sveikata“ ne tik nukrito į keturioliktąją poziciją, bet ir pradėjo svarstyti apie būsimus pokyčius, kad tai nepasikartotų. Savo ruožtu, „Ukmergės“ duetas Arnas Upstas ir Andrius Kondratovič gali pasigirti pirmaisiais klubo žaidėjų pasiektais dubliais.

Sausi

Kaip užsiminėme, aštuntajame ture pasižymėjo net penkiolika lygos komandų ir tik viena liko sausa. Ta nelaimingoji Klaipėdos FM ekipa, kuri 0:2 nusileido „Bangai“ B.

Po patirto pralaimėjimo prieš dvi savaites, jaunieji „Bangos“ futbolininkai iškovojo antrą pergalę paeiliui. Būtent tai leidžia jiems išlaikyti lygos lyderių poziciją. Verta pažymėti, kad tarp žaidusių „Optibet A lygos“ patirties, iš esmės, turi tik vartininkas Kornelijus Smilingis.

Klaipėdos FM pasižymėti nepadėjo net ir tas faktas, kad jų varžovai rungtynes baigė žaisdami mažumoje. Iki pagrindinio laiko pabaigos likus žaisti penkias minutes, antrąja geltona kortele buvo nubaustas Maksimas Andrejevas.

Įdomu tai, kad dar septynias minutes iki pašalinimo, pats Maksimas uždarė rungtynes pelnydamas antrąjį jų įvartį. Rezultatui tapus 0:2 klaipėdiečiai neatsitiesė.

4:1

Net trejos turo rungtynės baigėsi vienodu rezultatu 4:1. Namie žaidusios Mažeikių „Atmosferos“, Marijampolės „Sūduvos“ B ir Kauno rajono „Hegelmann“ B komandos varžovams leido po kartą pasižymėti, tačiau pačios iškovojo įtikinamas pergales.

Netoli prizinio trejeto esanti „Atmosfera“ sostinės „Vilties“ komandai vilčių nepaliko per pirmąsias 12 minučių. Tuo metu įvarčiais jau galėjo džiaugtis baudinį realizavęs Benas Anisas ir Egidijus Gritkus. Paskutiniai trys rungtynių įvarčiai buvo sumušti per paskutines 18 minučių.

Netikėtai lengvai pergalę tokiu pat rezultatu iškovojo ir jaunieji „Sūduvos“ B futbolininkai, kurie įveikė tolyn nuo prizininkų tolstančią „Saned“ ekipą. Šioje dvikovoje joniškiečiai pasižymėjo pirmi, tačiau dar iki pertraukos dusyk Meinardas Mikulėnas ir sykį Elingas Jonavičius svarstykles apvertė į kitą pusę.

Šių rungtynių baigtis buvo nulemta 72 minutę, kai Mindaugas Kuprys iš „Saned“ buvo pašalintas iš aikštės, o dar po poros minučių Julius Antanauskas pelnė paskutinįjį rungtynių įvartį.

Identišką pergalę iškovojo ir „Hegelmann“ B atstovai besibaigiant turui nugalėję „Dainavą“ B. pamatai pergalei buvo sudėti dar iki pertraukos, kai švieslentėje degė skaičiai 2:0.

Marijampolės „Sūduva“ B – Joniškio „Saned“ 4:1

Kauno raj. „Hegelmann“ B – Alytaus „Dainava“ B 4:1.

9 turas

Net septynerios devintojo turo rungtynės bus sužaistos per dvi dienas (šeštadienį ir sekmadienį). Aštuntoji – tarp „Saned“ ir „Ukmergės“ – turą atidarys penktadienį.

Tarp būsimų rungtynių galima paminėti lyderės „Bangos“ B išvyką į sostinę ir rungtynes su „Viltimi“, Tauragėje įvyksiančią kovą tarp „Tauro“ ir „Atmosferos“  bei uostamiestyje būsimą akistatą tarp Klaipėdos FM ir „Šilutės“.