LFF Regioninių talentų centrų atvirosios treniruotės įtraukė apie 200 merginų © lff.lt

Kovą ir balandį vykusios atvirosios futbolo treniruotės leido atskleisti savo stipriąsias savybes 2009–2013 metais gimusioms merginoms.

LFF Techninio departamento nariai džiaugiasi, kad per pirmas treniruotes Klaipėdoje, Kaune, Telšiuose ir Vilniuje sudalyvavo virš 200 mergaičių. Dalyvių rekordas buvo fiksuotas sostinėje, kur apie šimtą merginų sudalyvavo LFF stadione surengtoje atvirojoje treniruotėje.

Pastarosios treniruotės įspūdžius perteikia šis reportažas, paskelbtas futbolas.tv platformoje.

„Šis projektas yra skirtas merginoms tam, kad jos galėtų treniruoti savo individualią taktiką ir techniką ne tik klubuose, bet ir kartu su LFF Techniniu departamentu. Projektą vykdome jau antrus metus, pernai turėjome „pilotinį“ variantą su penkiais Regioniniais talentų centrais, o šiemet planuojame padidinti centrų skaičių iki septynių. Kaip matote, Vilniuje gausiai susirinko futbolą žaidžiančios mergaitės, dėl ko reiktų pasidžiaugti“, – teigė projekto koordinatorė Kotryna Kulbytė.

„Smagu būti čia su FIFA Talentų vystymo schemos programa. Lietuvoje ketiname suorganizuoti talentų renginį ir tikimės atrasti geriausias žaidėjas, turėdami dar daugiau vilčių suteikti kiekvienam talentui šansą atsiskleisti. Lietuvos futbolo federacija jau yra padariusi puikų darbą su talentų paieškomis šalyje. Pirmiausiai, norime sudaryti kuo daugiau galimybių žaidėjoms būti pastebėtoms ir, antra, suteikti žaidėjoms treniruočių iš federacijos trenerių, kad jos vystytųsi. Tikiu, kad šiandien čia atrasime keletą būsimų nacionalinės rinktinės žaidėjų“, – lūkesčiais pasidalino FIFA talentų treneris Alex Ackerley.

Projekto organizatoriai tikisi artimiausiu metu surengti atvirąsias futbolo treniruotes Šiauliuose, Ukmergėje ir Utenoje.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB