Šiandien, trečiadienį, Šiauliuose vyko Lietuvos futbolo federacijos taurės finalas, kuriame susitiko "A-lygos" lyderis "Kaunas" ir trečioje vietoje esantis Klaipėdos "Atlantas". Pergalę po įtemptos kovos ir 11 metrų baudinių serijos šventė kauniečiai, kurie išsaugojo galimybę laimėti dublį.

"%c00124" 0 - 0 "%c00030"
(Pagrindinis laikas 0-0, pratęsimas 0-0, 11m. baudinių serija 1-2)

11 m. baudinių serija:
A.Velička ("Kaunas") neįmušė [0-0]
L.Pilibaitis ("Atlantas")neįmušė [0-0]
K.Ivaškevičius ("Kaunas") neįmušė [0-0]
A.Laurišas ("Atlantas") neįmušė [0-0]
R.Beniušis ("Kaunas") įmušė [0-1]
E.Žukauskas ("Atlantas") įmušė [1-1]
A.Kšanavičius ("Kaunas") neįmušė [1-1]
T.Labukas ("Atlantas") neįmušė [1-1]
E.Poderis ("Kaunas") įmušė [1-2]
V.Alunderis ("Atlantas") neįmušė [1-2]

Stebėti taurės finalo varžybų į Šiaulių miesto stadioną susirinko apie 300 žiūrovų. "Atlantas" rungtynės pradėjo aktyviau ir kelis kartus bandė smūgiuoti iš toli, o arčiausiai vartų kamuolys praskriejo po M.Karaliaus bandymo.

Pirmają mačo progą turėjo "Kauno" puolėjas R.Beniušis, tačiau jis išbėgęs vienas prieš vartininką nesugebėjo pataikyti į kamuolį. Netrukus jau kauniečių vartininkas turėjo apsiginti nuo varžovų baudos smūgio.

Kėliniui baigiantis aktyvesni buvo klaipėdiečiai, tačiau jie nesukūrė nieko pavojingesnio, o kitoje aikštės pusėje L.Valiui teko atmušti K.Ivaškevičiaus bandymą permesti vartininką, be to Papečkio smūgis skriejo šalia vartų.

Po pertraukos varžovų vartams vėl grasino tas pats K.Ivaškevičius, ir šį kartą jo smūgis skriejo pro šalį. 55 minutę po kampinio progą turėjo D.Sanajevas, kurio bandymas galva buvo kiek netikslus. Vos po poros minučių netoli įvarčio buvo T.Papečkys, bet jo pažeme smūgiuotas kamuolys prariedėjo šalia virpsto.

Sužaidus daugiau nei valandą kamuolį į vartus pasiuntė R.Beniušis, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Už dešimties minučių pavojingas buvo A.Veličkos smūgis, kurį L.Valiui iš antro karto pavyko sugauti. Netrukus buvo surengta "Atlanto" pavojinga kontrataka, kurioje komandos draugui smūgiavus nedaug iki įvarčio pritrūko A.Laurišui. Pagrindinis laikas baigėsi taikiai, taigi komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pirmojo pratęsimo kėlinuko pradžioje daugiau atakavo kauniečiai, ir L.Valiui teko atremti keletą "Kauno" puolėjų smūgių. Komandoms surengti tikslesnes atakas trukdė ir dėl lietaus suprastėjusi aikštės kokybė.

Antroje pratęsimo pusėje iniciatyvą perimė "Atlantas", bet jiems vėl nesisekė atakuoti aštriau. Pratęsimo pabaigoje vėl darbo turėjo L.Valius - jis apsigynė nuo pavojingo A.Veličkos smūgio.

Kadangi abiems ekipoms taip ir nepavyko pasižymėti, nugalėtoją reikėjo išaiškinti 11 metrų baudinių serijoje. Pirmieji keturi bandymai nuo 11m. žymos buvo nesėkmingi, tada tiksliai smūgiavo R.Beniušis ir E.Žukauskas, nepavyko įmušti A.Kšanavičiui ir T.Labukui, o pergalę "Kaunui" lėmė E.Poderio realizuotas baudinys ir po to sekęs netikslus V.Alunderio smūgis.

Rungtynių įrašą galėsite pamatyti per TangoTV (21:35) ir TV3 (23:15).
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos