LFF taurė: "Stumbro" išsigelbėjimas Jonavoje ir "Sūduvos" triuškinama pergalė prieš "Trakus"

Šeštadienį buvo sužaistos dar trys LFF taurės ketvirtfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo visos keturios pusfinalio etapo dalyvės.

Prie pirmosios vietą pusfinalyje dar penktadienį iškovojusios Vilniaus „Žalgirio“ ekipos prisijungė dar viena komanda iš šio miesto. „Vyčio“ futbolininkai Panevėžyje 1:0 įveikė vietos „Panevėžio“ ekipą. Pergalę vilniečiams atnešė Armino Vaskelos pelnytas įvartis pirmojo kėlinio pabaigoje.

Dramą Jonavoje užfiksavo į šiame mieste įvykusį ketvirtfinalio mačą susirinkę aistruoliai. Po dviejų pirmąjame kėlinyje pelnytų įvarčių „Jonava“ užtikrintai iki 87 minutės pirmavo 2:0, tačiau per likusį laiką „Stumbro“ ekipai pavyko išlyginti rezultatą, o komandoms teko žaisti pratęsimą. Pratęsimo metu buvo pelnyti net keturi įvarčiai įvarčiai, o galutinę pergalę 5:3 šventė svečiai iš Kauno, kurių gretose Lucasas Villela pasižymėjo „hat-tricku“.

Paskutinėje ketvirtfinalio akistatoje Marijampolėje susikovė dvi šiemet Europoje puikius rezultatus demonstravusios ekipos. Vienu etapu Europos lygos atrankoje toliau nužengusiai „Sūduvai“ pavyko užtikrintai 4:1 įveikti „Trakus“, bei iškovoti paskutinį kelialapį į LFF taurės pusfinalį. Karolis Laukžemis šiame mače prie savo komandos pergalės prisidėjo dviem pelnytais įvarčiais.

Visi rezultatai:

„Panevėžys“ 0 : 1 „Vytis

41' [0 : 1] A. Vaskela

„Jonava“ 3 : 5 „Stumbras

8' [1 : 0] T. Eliošius

39' [2 : 0] M. Marusych

88' [2 : 1] J. Clifford

90+2' [2 : 2] L. Villela

102' [2 : 3] K. Sekgota

109' [3 : 3] T. Eliošius

113' [3 : 4] L. Villela

118' [3 : 5] L. Villela

Sūduva“ 4 : 1 „Trakai“

5' [1 : 0] K. Laukžemis

17' [2 : 0] M. Vorobjovas (į savo vartus)

63' [2 : 1] A. Klimavičius

82' [3 : 1] K. Laukžemis

102' [4 : 1] J. Manzorro