LFF taurė: Vilniaus "Žalgiris" susidūrė su neįtikėtinu pasipriešinimu Gargžduose

Šalies čempionai turėjo atlaikyti 120 minučių kovos aikštėje ir kliautis savo vartininko meistriškumu 11 metrų baudinių serijoje.

Beveik stipriausios sudėties į Gargždus atvykęs Vilniaus "Žalgiris" nujautė, kad "Banga" neketina nuleisti rankų dar prieš rungtynes.

Taip ir nutiko - vos septintąją vietą I lygoje užimanti ekipa aktyviai pradėjo rungtynes ir sudrebino svečių vartų skersinį.

V.Dambrausko komanda sugebėjo pasižymėti 42-ąją minutę, kai tiksliai smūgiavo M.Ljujičius.

Vis dėlto susitikimo pabaigoje vilniečių laukė šaltas dušas - už pražangą baudos aikštelėje buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį pakartotiniu smūgiu realizavo M.Gudauskas.

Komandos turėjo žaisti pratęsimą, o vėliau varžėsi 11 metrų baudinių serijoje, kurioje 3:1 stipresni buvo žalgiriečiai, vargais negalais patekę į turnyro aštuntfinalį.