LFF taurės aštuntfinalio rungtynėse – užtikrinta „Panevėžio“ pergalė © JumpStory nuotr.

Hegelmann LFF taurės aštuntfinalio rungtynėse FK „Jonava“ namuose priėmė FK „Panevėžio“ komandą.

Nuo pat rungtynių pradžios žaidimo gijas savo rankose laikė Panevėžio ekipa. Svečių gretose pirmajame kėlinyje išsiskyrė Ignas Kružikas, kuris ne kartą pavojingai smūgiavo į varžovų vartus, o nuo įvarčio jį skyrė tik vartų konstrukcija. Įpusėjus pirmam kėliniui „Panevėžio“ ekipa greitos atakos metu pasiuntė skersą perdavimą į baudos aikštelę, kurioje pirmas prie kamuolio prišoko ir į vartus jį pasiuntė panevėžiečių legionierius Jorge Elias.

Jonavos komanda pirmajame kėlinyje taip pat sukūrė keletą pavojingų epizodų, tačiau realizuoti sukurtų progų jiems nepavyko. Pirmajame kėlinyje teisėjas parodė net 3 geltonas korteles, 2 iš jų prieš save išvydo Panevėžio futbolininkai.

Antrasis kėlinys prasidėjo geru panevėžiečių žaidimu, o puikią progą pasižymėti 52-ją minutę turėjo Tautvydas Eliošius, kurio atliktas smūgis atsimušė į virpstą ir panevėžiečiams teko tenkintis kampiniu. Vos po kelių minučių, svečiams uždirbus dar vieną kampinį, galva kamuolį į vartus pasiuntė ir dublį į savo sąskaitą įsirašė J.Elias.

Rezultatui tapus 2:0, jonaviečiams ir toliau nesisekė perimti teritorinės persvaros ar primesti savo žaidimo svečiams – Panevėžio ekipa, savo ruožtu, ir toliau kontroliavo kamuolį, bei kūrė pavojingas atakas. Galutinį tašką mače padėjo Eimantas Abramavičius, kuris sulaukė perdavimo po greitai įžaistos standartinės padėties bei netrukdomas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Galutinis rezultatas švieslentėje 3:0 A lygos komandos naudai.