LFF taurės aštuntfinalyje „Vytis“ įveikė „Viltį“ © „Vytis“ nuotr.

Praėjusiame ture įspūdingą pergalę pasiekusi Vilniaus „Viltis“ aštuntfinalio etape susitiko su pirmos lygos komanda Vilniaus „Vyčiu“.

Galingai rungtynes pradėję „Vyčio“ futbolininkai į priekį išsiveržė jau 9-ąją minutę, kuomet po puikaus Aldo Korsako perdavimo pasižymėjo „Vyčio“ legionierius Alex`as Kyeremehas. Panašu, kad „Vyčio“ futbolininkai viską išspręsti pasiryžo jau pačioje rungtynių pradžioje - 11-ąją minutę, pranašumą, smūgiu galva, padvigubino Ibrahim`as Sory Soumahas. Kėlinio pabaigoje, po grubios Evaldo Petrovičevo klaidos, kamuolys dar kartą suspurdėjo „Vilties“ vartuose, tačiau arbitrui pasitarus su linijos teisėju, įvartis buvo atšauktas. Pačioje pirmos rungtynių pusės pabaigoje pirmąja geltona kortele buvo nubaustas „Vyčio“ legionierius I.S. Soumahas.  

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštėje pernelyg nepasikeitė, „Viltis“ ir toliau sunkiai kūrė pozicines atakas, o „Vyčio“ ekipa ir toliau kontroliavo žaidimą. Sužaidus valandą laiko, eilinę varžovų ataką neleistinai stabdęs, geltonos kortelės susilaukė Paulius Aukštuolis. Antroje rungtynių pusėje „Vilčiai“ ir toliau sunkiai sekėsi kurti pavojingus epizodus, o „Vytis“ užtikrintai kontroliavo rungtynes.

Likus maždaug 10-iai minučių, „Vytis“ dar kartą baudė varžovus, o šį kartą pasižymėjo Augustas Valukonis. Paskutinę rungtynių minutę „Vytis“ dar kartą siuntė kamuolį į vartus, kuomet „Vilties“ žaidėjas Danas Daunys nesėkmingai sužaidė prie savų vartų ir įvartį pelnė Radoslav`as Rusecki`s.

Užtikrintą pergalę rezultatu 4:0 šventė ir į kitą etapą pateko Vilniaus „Vytis.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos