LFF taurės varžybose paaiškėjo du pusfinalininkai

LFF Taurės varžybose sužaisti pirmieji ketvirtfinalio mačai, po kurių paaiškėjo du pusfinalio etapo dalyviai.

Penktadienį Gargžduose susitiko dvi I lygos komandos „Banga“ ir Alytaus „Dainava“. Pirmame kėlinyje alytiškiams du įvarčius pelnė Sebastianas Vasquezas Gamboa (23 ir 44 min.). Antrame kėlinyje šeimininkų žaidas Valdas Pocevičius realizavo 11 m baudinį (61 min.) ir rezultatą sušvelnino. Vis tik „Dainava“ šventė pergalę rezultatu 2:1 ir pirmą kartą istorijoje pateko į Taurės varžybų pusfinalį.

II lygoje rungtyniaujanti Vilniaus „Viltis“ šeštadienį LFF stadione priėmė nugalėtojų titulą ginantį Kauno „Stumbrą“.

Kauniečių gretose žaidė nemažai rezervinių futbolininkų, vis tik „Stumbras“ pasiekė pergalę rezultatu 3:0 (2:0). Įvarčius nugalėtojams pelnė Rimvydas Sadauskas, Alsenijus Bah ir Levanas Mačarašvilis.

Sekmadienį vyks dar du ketvirtfinalio mačai. 13 val. susitiks Marijampolės „Sūduva“ ir Vilniaus „Žalgiris“, o nuo 19.30 val. žais „Kauno Žalgiris“ ir „Palanga“.