Libertadores taurę laimėjo "Once Caldas" © Eurofootball.lt
Pirmą kartą klubo istorijoje "Once Caldas" laimėjo Pietų Amerikos "Toyota Libertadores" taurę, finale po 11-os metrų baudinių palaužę Buenos Airių "Boca Juniors" klubą.

Pirmose finalo rungtynėse Buenos Airėse abi komandos atrodė lygios, o rungtynių rezultatas 0-0 tai tik patvirtino. Atsakomosiose rungtynėse vėl vyko įnirtinga ir lygi kova, o pagrindinis laikas baigėsi 1-1.

Kolumbiečiai tose rungtynėse pirmieji išsiveržė į priekį - 7-ą rungtynių minutę Johnas Viafara tolimu smūgiu išvedė "Once Caldas" ekipą į priekį.

"Boca Juniors" turėjo progų išlyginti rezultatą ir tai padaryti jiems pavyko pačioje pirmojo kėlinio pradžioje - Nicolas Burdisso, kuris ruošiasi žaisti "%c00037" klube, galva nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą.

Kadangi per pratęsimą įvarčių abi komandos neįmušė, nugalėtoją lėmė 11-os metrų baudinių serija, kurią 2-0 laimėjo "Once Caldas". Tikru rungtynių didvyriu tapo kolumbiečių vartininkas Juanas Carlosas Henao, atmušęs du 11-os metrų baudinius.