Balandžio 29 dieną vykusiame LFF Licencijavimo komiteto posėdyje buvo svarstytas klausimas dėl 2025–2026 m. sezono UEFA licencijų išdavimo.
UEFA licencijos buvo išduotos visiems jų siekusiems klubams:
Vilniaus „Žalgiris“;
Kauno r. „Hegelmann“;
„Kauno Žalgiris“;
Gargždų „Banga“.
UEFA moterų varžybų licencija buvo suteikta daugkartiniam šalies čempionui Šiaulių „Gintros“ klubui.
UEFA licencijos yra paskutinės licencijos, suteiktos klubams šiais kalendoriniais metais. 2025 metų sezono UEFA, A, I, II ir moterų A lygos licencijų iš viso siekė 62 klubai ir komandos, 60 iš jų licencijos buvo išduotos.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą