Liepojoje „Panevėžys“ sutriuškino latvius

Lietuvos čempionas „Panevėžio“ futbolo klubas prieš artėjantį sezoną džiaugėsi puikiu laimėjimu prieš Latvijos ekipą. Aukštaitijos sostinės komanda Liepojoje vykusiose rungtynėse 4:0 (1:0) sutriuškino Tukumo „Tukums 2000“ futbolininkus.

Gino Lettieri kariaunos gretose pirmame kėlinyje aktyvumu išsiskyrė Federico Palaciosas, tiesa, vokiečiui dėkingomis progomis pasinaudoti nepavyko. Vis dėlto 20-ąją minutę Matijus Remeikis uždirbo baudos smūgį, kurį po Jeffrey Sarpongo perdavimo įvarčiu pavertė taikliu smūgiu galva pavertė Linas Klimavičius.

Po pertraukos „Panevėžys“ prapliupo įvarčiais. 48-ąją minutę J. Sarpongas smūgiavo sėkmingai būdamas netoli baudos aikštelės linijos, varžovai irgi atsakė aštriu epizodu, bet sėkmingai sužaidė Vytautas Černiauskas.

Į kovą mesti atsarginiai žaidėjai apsukų nesumažino – 69-ąją minutę dar vieną įvartį kontrolinių rungtynių cikle pelnė Nojus Lukšys. Abi komandos turėjo gerų progų, tačiau po 17 minučių pasižymėti sugebėjo Noelis Mbo.

„Panevėžio“ startinė sudėtis: Vytautas Černiauskas, Mindaugas Grigaravičius, Linas Klimavičius, Kasparas Dubra, Markas Beneta, Ernestas Veliulis, Nicolasas Gorobsovas, Jeffrey Sarpongas, Federico Palaciosas, Matijus Remeikis, Nika Kačarava.

Paskutinį kontrolinį mačą panevėžiečiai žais vasario 17 dieną, šeštadienį. Dvikovos pradžia su FA „Šiauliai“ Marijampolės futbolo arenos manieže – 14 val.