Liepsnojanti „Aston Villa“ sutriuškino „Newcastle“ © Reuters nuotr.

Nerealią formą demonstruojanti „Aston Villa“ komanda 3:0 namuose sutriuškino „Newcastle United“ futbolininkus.

Pirmąją rungtynių minutę Ollie Watkinsas pataikė į virpstą. Už dešimties minučių Jacobas Ramsey atidarė šeimininkų įvarčių sąskaitą. Per likusį pirmojo kėlinio laiką įvarčių nebuvo.

„Newcastle“ šiek tiek sukruto antrojo kėlinio pradžioje, tačiau pasižymėti šiai komandai nepavyko.

Watkinsas 64-ąją minutę padvigubino rezultatą, o 83 min. kalė paskutinę vinį į „šarkų“ karstą.

Po šios pergalės „Aston Villa“ tvirtina pozicijas pirmajame šešete, o „Newcastle“ turi žvalgytis į komandas, kovojančias dėl vietos ketverte. Kitą savaitę Eddie Howe auklėtiniai namuose priims „Tottenham“ futbolininkus.