Lietingame Londone „West Ham“ ir „Newcastle“ pasidalino po tašką © JumpStory nuotr.

Buvo sužaistos pirmosios 26-ojo „Premier“ lygos turo rungtynės.

„West Ham United“ ir „Newcastle United“ lietingame Londono olimpiniame stadione pasidalino po tašką – 1:1.

Rungtynės prasidėjo labai aktyviai ir progų turėjo tiek viena, tiek kita ekipa. Tačiau įvarčiai krito kiek labiau nurimus rungtynėms.

32-ąją minutę po standarto galva įvartį pelnė „plaktukų“ gynėjas Craigas Dawsonas, o per pirmojo kėlinio pridėtą laiką rezultatą lygino Joe Willockas.

J. Willockui tai buvo pirmasis įvartis šiame „Premier“ lygos sezono po audringos praeito sezono pabaigos. „Newcastle“ saugo smūgis vos, vos kirto vartų liniją ir to užteko, jog rezultatas būtų išlygintas.

Šiose rungtynėse netrūko ir aistrų. Paskutinę minutę prieš Jarrodą Boweną grubiai prasižengė „šarkų“ centro gynėjas Danas Burnas, o „West Ham“ saugas bandė šokti prieš augalotą gynėją, tačiau konfliktas greitai buvo išsklaidytas.

Šis taškas „Newcastle“ ekipai bus svarbus toliau kovojant dėl išlikimo, o „West Ham“ nepasinaudojo galimybe pakilti į pirmąjį ketvertą.