Lietingame Mančesteryje "Arsenal" ir "Man Utd" pasidalino po tašką

Pirmadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos paskutinės 7-ojo turo rungtynės.

Daug susidomėjo sulaukusi dvikova įvyko "Old Trafford" stadione, kur savo žiūrovų palaikoma "Manchester United" priėmė svečius iš Londono. Pirmieji įvartį pasiekę "raudonieji velniai" neišlaikė pranašumo ir išsiskyrė lygiosiomis 1:1 su "Arsenal".

Abi komandos stojo į kovą dėl itin svarbių taškų, tačiau rungtynių pradžioje neatrodė, kad nors viena iš jų yra pasiruošusi imtis iniciatyvos.

Kone visą pirmojo kėlinio laiką komandos atrodė gana blankiai – "Man Utd" bandė išbėgti į greitas atakas, o "Arsenal" komandai niekaip nesisekė užbaigti pozicinių atakų.

Viena "Man Utd" kontratakų 45-ąją minutę baigėsi įvarčiu į rūbine – į priekį pasileidęs Andreasas Pereira skersavo kamuolį link Marcuso Rashfordo, šis grąžino kamuolį Scottui McTominay'ui, o pastarasis fantastišku smūgiu išvedė šeimininkus į priekį.

Antrajame kėlinyje "Arsenal" jau ėmėsi iniciatyvos ir prie "Man Utd" vartų kėlė pavojų nuo pat pirmų minučių.

Greito įvarčio svečiai nesumedžiojo, bet 58-ąją minutę tikslas galiausiai buvo pasiektas – varžovų užspaustas Axelis Tuanzebe atidavė kamuolį Bukayo Sakai, kuris pamatė visiškai be priežiūros paliktą Pierre'ą-Emericką Aubameyangą, o šis likęs vienas prieš Davidą De Gea smūgiavo tiesiai į vartų tinklą.

Iš pradžių šoninis arbitras skyrė nuošalę, tačiau po VAR peržiūros buvo galima įsitikinti, jog Harry Maguire'as nespėjo išbėgti iš dirbtinės nuošalės.

Per likusį laiką vyravo gana aktyvus futbolas – 90-ąją minutę realią progą išplėšti pergalę turėjo M. Rashfordas, tačiau į jo galingą baudos smūgį puikiai reagavo Berndas Leno.

"Arsenal" komandai tai buvo trečios lygiosios per paskutines penkerias rungtynes. 12 taškų turintys "kanonieriai" užima ketvirtąją poziciją.

Savo ruožtu "Man Utd" dar neturi peržengęs dviženklės taškų sumos – 9 taškai ir 10-a pozicija turnyrinėje lentelėje.

"Man Utd" 1 - 1 "Arsenal"
45' [1 - 0] S. McTominay
58' [1 - 1] P. Aubameyang

Startinės sudėtys:

"Man Utd": De Gea; Tuanzebe, Lindelöf, Maguire, Young; McTominay, Andreas Pereira; Lingard, Pogba, James; Rashford.

"Arsenal": Leno; Chambers, Sokratis, David Luiz, Kolasinac; Xhaka, Guendouzi, Torreira; Saka, Aubameyang, Pépé.