Lietuva EURO 2016 atranką pradėjo lengva pergale prieš San Mariną (VIDEO)

Europoje tęsiasi EURO 2016 metų turnyro atrankos kovos. Lietuvos rinktinė E grupėje susigrūmė su San Marinu, kurį nugalėjo rezultatu 2-0.

Jau nuo pat rungtynių pradžios lietuviai perėmė iniciatyvą ir 5-ąją minutę po tikslaus Mindaugo Kalono perdavimo pasižymėjo Deividas Matulevičius.

Po greito įvarčio Lietuvos futbolininkai neatsipalaidavo ir toliau aktyviai spaudė varžovus. Rezultatą 36-ąją minutę užtvirtino Arvydas Novikovas.

Per likusį laiką lietuviai sukūrė daug pavojingų progų, tačiau galutinis rezultatas liko 2-0 ir Igorio Pankratjevo auklėtiniai iškovojo pirmąją pergalę atrankoje.

Kitose grupės rungtynėse Anglijos rinktinė rezultatu 2-0 nugalėjo šveicarus, o estai rungtynių pabaigoje palaužė Slovėniją.

San Marinas 0 - 2 Lietuva

5' [0 - 1] D.Matulevičius

36' [0 - 2] A.Novikovas

Šveicarija 0 - 2 Anglija

59' [0 - 1] D.Welbeck

90' [0 - 2] D.Welbeck

Estija 1 - 0 Slovėnija

86' [1 - 0] A.Purje