Lietuv os nacionalinė rinktinė Izraelyje sužaidė draugiškas rungtynes prieš šios šalies komandą. Rezultatu 2-1 nugalėjo šeimininkai.

Pradžioje komandos žaidė apylygiai, ir pirmąjį pusvalandį pavojingesnių progų sukurti nepavyko, iš lietuvių aktyvesnis buvo jaunasis Tamošauskas.
33-ią minutę po Badiro perdavimo Balili apsisukdamas tiksliu smūgiu išvedė Izraelį i priekį. Įmušę įvartį žydai pasidarė aktyvesni, ir galėjo skirtumą padvigubinti 42 min. po Staučės klaidos. Bendromis pastangomis apsigynę lietuviai po minutės išlygino rezultatą - Stankevičius atliko perdavimą į baudos aikštelę, kamuolys atšoko nuo Ben-Haimo kojos ir atsidūrė vartuose.

Antrasis kėlinys prasidėjo vien izraeliečių atakomis ir ši apgultis atnešė jiems įvartį 62-ą minutę, kai pakėlus kampinį, maždaug iš 11 metrų galva įvartį įmušė Badiris. 63-ią minutę keitimas lietuvių gretose - vietoj Poderio aikštėje pasirodo Radzinevičius ir jau už kelių minučių sukuria pavojingą ataką prie žydų vartų. 74 min. geros progos neišnaudojo Tamošauskas, o lietuviai ėmė vis labiau spausti varžovus. Tačiau per likusį nieko pavojingesnio sukurti nepavyko ir Lietuva pralaimėjo pirmas šiais metais žaistas rungtynes.

Lietuvos rinktinės sudėtis:
Gintaras Staučė;
Andrius Skerla, Ignas Dedura, Marius Stankevičius, Nerijus Barasa (82' Rolandas Džiaukštas);
Andrius Gedgaudas, Donatas Vencevičius (85' Ričardas Beniušis), Edgaras Česnauskis, Tomas Tamošauskas;
Eimantas Poderis (62' Tomas Radzinevičius), Igoris Morinas.

Izraelis 2-1 Lietuva
Balili Pini 33' (1-0)
Ben-Haim Tal 43' į savo vartus (1-1)
Badir Walid 62' (2-1)

Įspėti: Ben-Haim Tal, Edgaras Česnauskis.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos