Lietuviai nepasipriešino bendraamžiams iš Rusijos

Lietuvos U-16 (2002 m. ir jaunesni žaidėjai) antradienį nesėkmingai pradėjo Valentinui Ivanovui atminti skirtą turnyrą Maskvoje ir nusileido Rusijos bendraamžiams 0:3.

Nors lietuviai rungtynes pradėjo neblogai, 13 minutę krito įvartis į mūsų komandos vartus. Po klaidos aikštės viduryje, rusai pabėgo į kontrataką ir nors vartininkas Dovydas Vilkas atrėmė pavojingą oponentų smūgį, tačiau prie kamuolio pirmasis prišokęs Sergejus Volkovas nepraleido šanso įmušti į tuščius vartus.

Lietuviams nepavyko išlyginti rezultato, o antrajame kėlinyje šeimininkai įtvirtino savo persvarą. 62 minutę gražaus perdavimo pažeme sulaukė Egoras Schapaviovas, kuris išniręs prieš vartininką sėkmingai užbaigė ataką.

Po kelių minučių Rusija sudaužė paskutines Lietuvos viltis išpešti bent neutralų rezultatą – po perdavimo iš krašto, Maksimas Savelevas laimėjo oro dvikovą ir smeigė tikslų smūgį galva.

Svajūno Česnulio auklėtiniai turnyre dabar turės dienos pertrauką, po kurios susitiks su Izraelio ekipa, o šeštadienį surems ginklus su Bulgarijos rinktine.

Rungtynių statistika:

Lietuva – Rusija 0:3 (0:1)
Eduardo Streltsovo stadionas, Maskva
Teisėjas – Roman Safyan
Įvarčiai: 13 min. S. Volkov (0:1), 62 min. E. Schapovaiov (0:2), 65 min. M. Savelev (0:3).
Įspėti: 8 min. K. Mantinis (Lietuva), 70 min. L. Zingertas (Lietuva)

Lietuva: Dovydas Vilkas, Žygimantas Baltrūnas, Gytis Makauskis (74 min. Natanas Žebrauskas), Karolis Mantinis (68 min. Saulius Vikertas), Linas Zingertas, Tomas Krivošievas (41 min. Meinardas Mikulėnas), Eimantas Abramavičius (68 min. Nedas Labukas), Karolis Žebrauskas (75 min. Titas Juzėnas), Nojus Burdaitis, Matas Dedura, Deimantas Rimpa. Atsargoje: Aivaras Ugianskas, Ugnius Selvenis.