Lietuviai po mačo su latviais liko nukabinę nosis

Antrose Baltijos jaunimo taurės rungtynėse Lietuvos U-21 (iki 21 metų) rinktinė antrose Jelgavoje turėjo pripažinti šeimininkų latvių pranašumą.

Latvijos komanda išsiveržė į priekį po kurioziško įvarčio pirmajame kėlinyje, o antrajame padidino persvarą realizuuotu 11 metrų baudiniu.

Pirmose Baltijos taurės rungtynėse šeštadienį lietuviai sužaidė lygiosiomis 1:1 su estais, o jau po trijų dienų mūsiškiams teko stoti į kovą Latvijoje. Tad komandos startinėje sudėtyje treneris Antanas Vingilys atliko nemažai keitimų - nuo pradžių žaidė vartininkas Evanas Ridley, gynėjas Aldas Korsakas, saugai Klaidas Janonis, Tomas Bučma ir Arnas Paškevičius.

Rungtynių pradžioje lietuviai galėjo išsiveržti į priekį, tačiau po Justo Lasicko perdavimo baudos aikštelėje iš 12 metrų A. Paškevičius smūgiavo šalia vartų.

Visgi sužaidus daugiau nei pusvalandį pasižymėjo Latvijos rinktinė. Po perdavimo iš krašto kamuolys aukšta trajektorija netikėtai nusileido virš galvos vartininkui ir atsidūrė tinkle. Prabėgus dar kelioms minutėms po analogiško epizodo kamuolys atsimušė į virpstą.

Praleidę įvartį lietuviai kiek sutriko ir latviai galėjo pasižymėti dar, tačiau pora kartų vartus sėkmingai apgynė E. Ridley.
Po pertraukos Lietuvos komandoje atlikta nemažai keitimų, tačiau tai nepadėjo perlaužti rungtynių eigos. 77 min. po apmaudžios klaidos gynyboje Sigitas Urbys nugriovė varžovą ir 11 metrų baudinį realizavo Jevgenijus Kažačokas.

Baltijos jaunimo taurės nugalėtojas paaiškės penktadienį Estijoje po latvių ir estų rungtynių.

U-21 Latvija - Lietuva 2:0 (1:0)