Lietuviai užsienyje: A.Skerla ir E.Jankauskas atidarė įvarčių sąskaitą savo klubuose © Eurofootball.lt
Lietuvos futbolo atstovai tęsia pasirodymus įvairiuose Senojo žemyno lygose. Praėjusioji savaitė lietuviams asmeniškai buvo gana sėkminga - dauguma jų išbėgo į aikštę, o Andrius Skerla ir Edgaras Jankauskas pasekė praėjusią savaitę pasižymėjusio Juliaus Raliukonio pavyzdžiu ir į sąvo sąskaitą įsirašė pirmuosius įvarčius klubuose.

Vokietijos II-oji Bundesliga

Jenos "Carl Zeiss" 2 – 1 Aue "Erzgebirge"
Valdo Ivanausko treniruojamas "Carl Zeiss" pagaliau nutraukė nesėkmingą seriją ir po septynių iš eilės rungtynių be pergalių lygoje, po dviejų įvarčių per paskutines 15 minučių mačo pabaigoje, privertė pasiduoti "Erzgebirge".

Tiesa, šis laimėjimas nepadėjo pakilti iš paskutinės vietos ir Jenos klubas vis dar yra surinkęs po 10 taškų su priešpaskutinėje pozicijoje esančiu "Paderborn".

Lenkijos "Ekstraklasa" lyga

Chožuvo "Ruch" 1 – 2 "Groclin"
Šeimininkų komandoje Gražvydas Mikulėnas liko tarp atsarginių. Po pralaimėjimo "Ruch" komanda nukrito į 12-ą vietą.

Lodzės "Widzew" 1 – 1 Lubino "Zaglebie"
Šeimininkų gretose Mindaugas Panka žaidė nuo 78-os minutės. "Zaglebie" komandoje nežaidė Vidas Alunderis. Jo komanda po 16 rungtynių Lenkijoje – šešta. "Widzew" po tiek pat rungtynių dalinasi 12–14 pozicijomis.

Kielcų "Korona" 2 – 2 Belchatovo "GKS"
Andriaus Skerlos įvartis nepadėjo šeimininkų komandai iškovoti trijų taškų. Visas rungtynes žaidęs lietuvis pasižymėjo 49-ą minutę. Po šių pralaimėtų rungtynių Kielcų komanda iš antros pozicijos nukrito į trečią.

Zabžės "Gornik" 1 – 3 Krokuvos "Wisla"
Septintąją vietą užimančios "Gornik" komandos gretose traumuotas Tadas Papečkys nerungtyniavo, o jo komandos draugas Marius Kižys žaidė nuo 59-os minutės.

Italijos "Serie B" lyga

"Bari" 1 – 1 "Bologna"
Tomas Danilevičius svečių komandoje registruotas nebuvo. Jo "Bologna" Italijos "Serie B" čempionate – trečia.

"Brescia" 0 – 2 Veronos "Chievo"
Marius Stankevičiaus "Brescia" ir toliau buksuoja Italijoje. Po šių rungtynių "Brescia" nukrito jau į septintą vietą. Lietuvos rinktinės gynėjas žaidė visas rungtynes.

Ukrainos aukščiausioji lyga

Simferopolio "Tavria" 1 – 0 Poltavos "Vorskla"
Nugalėtojų komandoje Andrius Jokšas žaidė iki 90-os minutės ir 41-ą buvo įspėtas. Audrius Veikutis, Nerijus Vasiliauskas ir Irmantas Zelmikas rungtynėms registruoti nebuvo. Lietuviškoji "Tavria" Ukrainoje – šešta.

Trečiadienį Simferopolio klubo dar laukia Ukrainos taurės dvikova su Kijevo "Dinamo", o po jos čempionate prasidės žiemos pertrauka, kuri tęsis iki kitų metų kovo mėnesio.

Čekijos "Gambrinus" lyga

Viktorijos "Plzen" 1 – 1 Česke Budejovicų "Dynamo"
Ilgametis Marijampolės "Sūduvos" puolėjas Tomas Radzinevičius žaidė visas rungtynes. Jo komanda po 15 turų Čekijos "Gambrinus" lygoje dalinasi 8-9 vietas.

Rumunijos "Liga 1"

Lasio "Politechnika" 2 – 2 Galiačio "Otelul"
Antrasis Lietuvos rinktinės vartininkas Paulius Grybauskas žaidė visas 90 minučių svečių komandoje. Tadas Labukas aikštėje pasirodė 52-ą minutę. Po šių rungtynių "Otelul" Rumunijoje - devintas.

Vokietijos regioninė (III) lyga

Burghauseno "Wacker" 0 – 0 "Karlsruher SC II"
Mindaugas Palionis šeimininkų gretose žaidė visą susitikimą. Jo komanda ir toliau išlieka įsitvirtinusi šeštoje vietoje.

Kipro lyga

Larnakos "AEK" 2 – 2 Salamio "Nea"
Edgaras Jankauskas šeimininkų gretose rungtyniavo visas rungtynes ir 49-ą minutę įmušė pirmąjį įvartį atstovaudamas "AEK" komandai. Surinkusi 13 taškų lietuvio komanda pakilo į 8-ą vietą.

Škotijos I divizionas

"Morton" 2 – 2 "Livingston"
Svečių komandoje rungtyniaujantis lietuvis Julius Raliukonis žaidė visas rungtynes ir 89–ą minutę buvo įspėtas.

"Livingston" komanda Škotijos antrame pagal pajėgumą divizione kol kas užima 6–ą vietą.

Azerbaidžano AFFA lyga

"Gabala" 2 - 1 Baku "Inter"

"Simurg" 2 - 1 "Khazar-Lankaran"

Paskutinėse Azerbaidžaino čempionato I rato rungtynėse pralaimėjimus patyrė tiek Tomo Ražanausko ir Andriaus Gedgaudo "Inter", tiek Dariaus Žutauto "Khazar-Lankaran".

Pirmenybės bus pratęstos po žiemos pertraukos 2008 metų vasario viduryje.