Lietuviai vėl pralaimėjo Taičio rinktinei

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį sužaidė antras draugiškas rungtynes išvykoje su Taičio rinktine.

Antroje dvikovoje Sahibo Mammadovo auklėtiniai varžovams nusileido 3:7 (1:1, 1:1, 1:5). Pirmąjį mačą lietuviai varžovams buvo pralaimėję 2:5, trečioji ir paskutinė dvikova vyks naktį iš penktadienio į šeštadienį Lietuvos laiku.

Skirtingai nuo pirmųjų rungtynių, šiame mače pirmasis įvartis greitai nekrito – jo teko laukti daugiau nei šešias minutes, kada šeimininkai po apmaudžios lietuvių klaidos išsiveržė į priekį.

Prieš pat pertrauką Mantas Makutunovičius galingu tolimu smūgiu rezultatą išlygino – 1:1. Antro kėlinio pirmoje pusėje Taičio rinktinė įmušė baudinį ir vėl išsiveržė į priekį 2:1. Tačiau po keleto minučių tas pats M. Makutunovičius užklupo varžovus smūgiu iš toli ir rezultatas vėl tapo lygus – 2:2.

Mačo baigtis iš esmės buvo nuspręsta trečiojo kėlinio pirmoje pusėje – tuo metu lietuviai į savo vartus praleido keturis smūgius be atsako ir taip mačo baigtis iš esmės tapo aiški.

Vėliau lietuviai vienu įvarčiu dar sugebėjo deficitą sumažinti, tačiau netrukus varžovai įmušė septintą bei paskutinį mačo įvartį.