Lietuvos čempionai palaužė "Šiaulius", "Ekranas" ir "Sūduva" krito namuose (VIDEO) © Eurofootball.lt
Pavasarišką sekmadienio dieną Lietuvoje buvo sužaistos dar trejos naujo "SMScredit.lt A lygos" sezono rungtynės.

LFF stadione sezoną atidarė ir čempionai. Vilniaus "Žalgiris" rezultatu 3-1 nugalėjo kovingai nusiteikusią "Šiaulių" vienuolikę.

16-ąją minutę pirmasis "žaliai baltus" į priekį išvedė savo pirmąjį sostinės ekipoje įvartį pelnęs Artūras Žulpa, bet vos po dešimt minučių rezultatą išlygino Niko Tokičius.

Besibaigiant pirmajam kėliniui gausią žiūrovų minią pradžiugino prancūzas Serge'as Nyuiadzi, išvesdamas vilniečius ir vėl į priekį, o galutinį tašką 56-ąją minutę padėjo "Žalgirio" naujokas Linas Pilbaitis.

Tuo tarpu Panevėžyje šeimininkai "Ekrano" futbolininkai susitiko su Pakruojo "Kruoja". Apmaudų pralaimėjimą rezultatu 1-2 patyrė daugkartiniai lygos čempionai.

"Kruoja" į priekį įsiveržė jau 26-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Tomas Birškys, tačiau rezultatą šeimininkams pavyko išlyginti, o įvartis buvo pelnytas mačo pabaigoje.

Vis dėlto per pridėtą teisėjo laiką svečiams iš Pakruojo pavyko palaužti nukraujavusį "Ekraną". Paskutinėmis antrojo kėlinio sekundėmis lemiamą įvartį pelnė Ričardas Beniušis.

Kitose rungtynės Marijampolės "Sūduvai" taip pat namuose nepavyko iškovoti pergalės. Dariaus Gvildžio auklėtiniai minimaliu skirtumu nusileido Gargždų "Bangos" klubui.

Kiek vėliau LFF stadione Lietuvos čempionai Vilniaus "Žalgirio" futbolininkai priims "Šiaulius".

Vilniaus "Žalgiris" 3 - 1 "Šiauliai"
16' [1 - 0] Artūras Žulpa
26' [1 - 1] Niko Tokič
45' [2 - 1] Serge Nyuiadzi
56' [3 - 1] Linas Pilibaitis

Panevėžio "Ekranas" 1 - 2 Pakruojo "Kruoja"
26' [0 - 1] Tomas Birškys
87' [1 - 1] Lukas Kochanauskas
90'[ 1 - 2] Ričardas Beniušis

Marijampolės "Sūduva" 0 - 1 Gargždų "Banga"
68' [0 - 1] Aurelijus Staponka