Lietuvos futbolo atstovai Seime pristatė Lietuvos futbolo plėtros viziją © Pexels

Lietuvos futbolo bendruomenės nariai sulaukė kvietimo atvykti į Lietuvos Respublikos Seimą ir ten trečiadienį pristatė Lietuvos futbolo plėtros viziją.

Seime lankėsi Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Edgaras Stankevičius, II-asis viceprezidentas Gintautas Mirauskas, III-oji viceprezidentė Diana Jonaitienė, Vykdomojo komiteto narys Deivis Kančelskis, dabartinis Lietuvos vyrų rinktinės treneris Edgaras Jankauskas. legendinis Lietuvos treneris Algimantas Liubinskas, taip pat – TOPsport A lygos prezidentas Gintaras Staniulis bei viceprezidentas Janas Nevoina.

Jie visi lankėsi Jaunimo ir sporto reikalų komisijos posėdyje ir ten turėjo galimybę pristatyti Lietuvos futbolo plėtros viziją bei valstybės galimą indėlį į ją.

„Norime labai padėkoti Seimo nariams, kurie geranoriškai sutiko priimti futbolo atstovus ir išgirsti, kuo šis sportas Lietuvoje dabar gyvena ir su kokiais iššūkiais susiduria.

Komisijos posėdyje aptarėme, jog valstybės indėlis į futbolo augimą turėtų būti nebūtinai tiesiogiai finansinis – valstybė gali ženklų postūmį suteikti prisidėdama prie infrastruktūros gerinimo ir auginimo, taip pat – iki galo išsprendus neformalaus ugdymo krepšelio klausimą bei taip suteikiant jauniems žmonėms dar daugiau galimybių sportuoti.

Kaip ir posėdžio metu kalbėjo komisijos pirmininkas Virgilijus Alekna, susitikimo tikslas nebuvo priimti konkrečius sprendimus čia ir dabar – norėjome tiesiog pristatyti savo poziciją, išgirsti Seimo narių vertinimus ir taip padėti pamatus tolimesniam bendradarbiavimui“, – kalbėjo E. Stankevičius.

Posėdžio vaizdo įrašas:

 • Asass

  vizija gilyn i dugna?

  • 4
 • Asass

  vizija gilyn i dugna?

  • 4
 • Asass

  vizija gilyn i dugna?

  • 4

Komentuoti

Prisijungti su FB