Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (balandžio 22–28 dienos) © lff.lt nuotr.

Dalis čempionatų Europoje artėja prie pabaigos, o juose ir toliau rungiasi Lietuvos futbolo atstovai. Jų klubų pasirodymų apžvalga – žemiau.

Balandžio 22 diena (pirmadienis)

Kinijos antrame divizione Rimvydas Sadauskas žaidė visas rungtynes ir 26 minutę įmušė įvartį, o jo atstovaujama „Guangzhou“ komanda namuose 2:1 nugalėjo „Wuxi Wugou“ vienuolikę.

Balandžio 23 diena (antradienis)

Rumunijos čempionato išlikimo grupėje Rokas Lekiatas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Craiova 1948“ išvykoje 0:0 sužaidė su „Voluntari“ komanda.

Saudo Arabijos antrame divizione „Al Orubah“ komanda su Džiugu Bartkumi namuose 1:0 nugalėjo „Al Kholood“ futbolininkus.

Balandžio 24 diena (trečiadienis)

„Copa Sudamericana“ turnyre dar tris taškus iškovojo „Universidad Catolica“ komanda, kurioje vartininkų treneriu dirba lietuvis Mantas Tamulionis. Jo komanda išvykoje 3:1 nugalėjo „Alianza“ komandą iš Kolumbijos.

Rumunijos čempionato išlikimo grupėje Edvinas Gertmonas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Universitatea Cluj“ komanda namuose 1:0 nugalėjo „Poli lasi“ komandą.

Graikijos čempionate Vykintas Slivka žaidė nuo mačo pradžios, per pridėtą pirmo kėlinio laiką įmušė įvartį, 84 minutę gavo geltoną kortelę, 86 minutę buvo pakeistas, o per pridėtą antro kėlinio laiką, jau pakeistas, gavo antrą geltoną kortelę, kuri virto raudona. Jo atstovaujama „Lamia“ namuose 1:1 išsiskyrė su Salonikų PAOK.

Albanijos taurės pusfinalio antrame mače Juozas Lubas liko ant suolo, bet jo atstovaujama „Egnatia“ po pratęsimo išvykoje 1:1 sužaidė su „Vllaznia“ komanda, o kadangi pirmas rungtynes laimėjo 1:0, žengė į taurės finalą.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus nebuvo registruotas susitikimui, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ svečiuose 0:3 pralaimėjo Briuselio „Anderlecht“ komandai.

Balandžio 26 diena (penktadienis)

Sakartvelo čempionate Danielis Romanovskis žaidė nuo 73 minutės, o jo atstovaujama Tbilisio „Dinamo“ namuose 0:0 sužaidė su „Telavi“ vienuolike.

Nyderlandų antrame divizione Tomas Kalinauskas nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Den Bosch“ ekipa išvykoje 3:2 pranoko „Venlo“ futbolininkus.

Balandžio 27 diena (šeštadienis)

Antrame Kinijos divizione Rimvydas Sadauskas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Guangzhou“ ekipa išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Suzhou Dongwu“ komanda.

Kazachstano čempionate Kipras Kažukolovas žaidė nuo 82 minutės, o jo atstovaujama „Astana“ svečiuose 2:0 nugalėjo „Turan“ ekipą.

Vokietijos trečiame divizione Edvinas Girdvainis žaidė pirmą rungtynių kėlinį ir 28 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Sandhausen“ išvykoje 1:3 pralaimėjo „Duisburg“ komandai.

Lenkijos čempionate Artemijus Tutyškinas nebuvo registruotas dvikovai, o jo atstovaujama Lodzės LKS išvykoje 1:4 nusileido „Gornik“ komandai.

Italijos „Serie B“ pirmenybėse Edgaras Dubickas žaidė nuo 67 minutės, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ komanda svečiuose 1:1 sužaidė su „Cittadella“ futbolininkais.

Rumunijos čempionato išlikimo grupės rungtynėse Rokas Lekiatas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Craiova 1948“ komanda namuose 3:2 nugalėjo „Universitatea Cluj“ ekipą, kurios gretose Edvinas Gertmonas žaidė visas rungtynes.

Faustas Steponavičius Bulgarijos čempionate liko ant suolo, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ komanda namuose 0:1 pralaimėjo Sofijos „Slavia“ klubui.

Šiaurės Airijos čempionate lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė beveik visas rungtynes ir buvo pakeistas per pridėtą antro kėlinio laiką, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ svečiuose 2:1 nugalėjo „Glenavon“ komandą.

Italijos „Serie C“ C grupėje Titas Krapikas nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama „Audace Cerignola“ namuose 3:0 sutriuškino „Giugliano“ ekipą.

Izraelio čempionato išlikimo grupėje Emilijus Zubas nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama Tel Avivo „Hapoel“ namuose 1:5 nusileido Jeruzalės „Beitar“ vienuolikei.

Kroatijos čempionate Splito „Hajduk“, kur sporto direktoriumi dirba Mindaugas Nikoličius, namuose 5:1 nugalėjo „Rudes“ ekipą.

Ekvadoro čempionate dar vieną pergalę iškovojo „Universidad Catolica“ klubas, kuriame vartininkų treneriu dirba lietuvis Mantas Tamulionis – jo ekipa namuose 2:1 įveikė „Cumbaya“ komandą.

Slovėnijos čempionate Pijus Širvys žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Maribor“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Domzale“ ekipa.

Balandžio 28 diena (sekmadienis)

Italijos čempionate Gvidas Gineitis nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Torino“ svečiuose 0:2 pralaimėjo Milano „Inter“ komandai.

Ukrainos čempionate Gytis Paulauskas žaidė nuo 88 minutės, o jo atstovaujama Kovalivkos „Kolos“ namuose 0:0 sužaidė su „Oleksandrya“ ekipa.

Čekijos čempionate Nojus Vytis Audinis nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Teplice“ svečiuose 0:3 pralaimėjo Plzeno „Viktoria“.

Turkijos čempionate Modestas Vorobjovas nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ svečiuose 0:6 pralaimėjo „Alanyaspor“ vienuolikei.

Antrame Turkijos divizione Arvydas Novikovas nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama „Tuzlaspor“ namuose 0:0 sužaidė su „Bodrumspor“.

Albanijos čempionate Juozas Lubas žaidė nuo 71 minutės, o jo atstovaujama „Egnatia“ namuose 0:1 pralaimėjo „Vllaznia“ komandai.

Justas Lasickas Slovėnijos čempionate nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ išvykoje 0:1 pralaimėjo „Celje“ komandai.

Graikijos čempionate Vykintas Slivka nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama „Lamia“ svečiuose 1:4 pralaimėjo Pirėjo „Olympiakos“.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ namuose 1:1 išsiskyrė su Briuselio „Anderlecht“ ekipa.

Ispanijos trečio diviziono antroje grupėje vartininkas Ernestas Juškevičius liko ant suolo, o jo atstovaujama „Linares“ išvykoje 4:1 nugalėjo „Recreativo Huelva“ komandą.

Italijos „Serie C“ B grupėje vartininkas Marius Adamonis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Perugia“ svečiuose 0:2 pralaimėjo „Cesena“ komandai, užėmė 4 vietą ir tęs kovą atkrintamosiose dėl patekimo į aukštesnį divizioną.

Kitame grupės mače vartininkas Ovidijus Šiaulys liko ant suolo, o jo atstovaujama „Entella“ namuose 1:0 įveikė „Recanatese“, užėmė 13 vietą ir sezoną užbaigė.

Kitame susitikime Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Rimini“ išvykoje 0:4 pralaimėjo „Gubbio“ komandai, užėmė 10 vietą ir taip pat tęs kovą atkrintamosiose.