Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (gruodžio 11–17 dienos) © lff.lt nuotr.

Gruodžio 11 diena (pirmadienis)

Albanijos čempionate Gytis Paulauskas žaidė visas rungtynes ir 51 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Egnatia“ išvykoje 2:2 sužaidė su „Teuta“ komanda.

Nyderlandų antrame divizione Tomas Kalinauskas aikštėje pasirodė 81 minutę, o jo atstovaujama „Den Bosch“ svečiuose 0:0 išsiskyrė su „Jong AZ“ ekipa.

Italijos „Serie C“ C grupės pirmenybėse Titas Krapikas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Audace Cerignola“ išvykoje 3:3 sužaidė su „Virtus Francavilla“.

Gruodžio 13 diena (trečiadienis)

Saudo Arabijos antrame divizione dar vieną nesėkmę patyrė „Al Orubah“ komanda su Džiugu Bartkumi – šį kartą namuose buvo 0:2 pralaimėta „Al Jandal“ futbolininkams.

„Coppa Italia Serie C“ turnyro ketvirtfinalio etape Linas Mėgelaitis žaidė iki 84 minutės, o jo atstovaujama „Rimini“ komanda po baudinių serijos (pagrindinis laikas ir pratęsimas – 0:0) išvykoje pranoko titulą gynusią „Vicenza“ ir pateko į varžybų pusfinalį.

Kitose šio turnyro etapo rungtynėse Edgaras Dubickas žaidė nuo 70 minutės, o jo atstovaujama „Catania“ namuose 2:0 nugalėjo „Pescara“ futbolininkus ir taip pat žengė tarp keturių geriausių turnyro komandų.

Gruodžio 14 diena (ketvirtadienis)

Keralos „Blasters“ komanda, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys, Indijos čempionato rungtynėse išvykoje 1:0 nugalėjo „Punjab“ ekipą.

Justas Lasickas žaidė nuo 75 minutės, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ paskutinėse UEFA Europos Konferencijų lygos grupių etapo rungtynėse išvykoje 2:1 pranoko Bratislavos „Slovan“. Slovėnijos komanda iš viso sukaupė 6 taškus, grupėje užėmė trečią vietą ir tarptautinis sezonas jai baigėsi.

Gruodžio 15 diena (penktadienis)

Tomas Kalinauskas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Den Bosch“ komanda Nyderlandų antro diviziono rungtynėse namuose 0:4 pralaimėjo „De Graafschap“ futbolininkams.

Šiaurės Airijos pirmenybėse lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė iki 89 minutės, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ komanda išvykoje 2:0 pranoko „Ballymena“ ekipą.

Gruodžio 16 diena (šeštadienis)

Edvinas Girdvainis vis dar nebuvo registruotas savo naujosios komandos rungtynėms, o jo atstovaujama „Sandhausen“ Vokietijos trečiame divizione išvykoje 0:4 pralaimėjo „Ingolstadt“ vienuolikei.

Izraelio čempionate Emilijus Zubas žaidė visas rungtynes ir padėjo savo atstovaujamai Tel Avivo „Hapoel“ komandai išvykoje 2:1 nugalėti Bnei Rainos „Maccabi“.

Belgijos aukščiausioje lygoje Edgaras Utkus žaidė visas rungtynes, per pridėtą antro kėlinio laiką gavo geltoną kortelę ir atliko rezultatyvų perdavimą, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ išvykoje 2:1 nugalėjo „Leuven“. Lietuvis 59 minutę asistavo Thibo Somersui, po kurio įvarčio rezultatas tapo 1:1.

Italijos „Serie C“ B grupėje susitiko dvi ekipos su lietuviais. „Entella“ komanda, kurios gretose Ovidijus Šiaulys nebuvo registruotas susitikimui, namuose 2:0 pranoko „Rimini“ futbolininkus, o pastarųjų komandoje Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes.

Albanijos čempionate Gytis Paulauskas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Egnatia“ svečiuose 2:1 pranoko Tiranos „Dinamo“ ekipą.

Italijos aukščiausioje lygoje Gvidas Gineitis liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Torino“ namuose 1:0 nugalėjo „Empoli“ vienuolikę.

Gruodžio 17 diena (sekmadienis)

Lietuvis vartininkas Ernestas Juškevičius liko ant suolo, o jo atstovaujama „Linares“ komanda Ispanijos trečio diviziono antros grupės dvikovoje išvykoje 0:1 pralaimėjo „Melilla“ futbolininkams.

Artemijus Tutyškinas nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama Lodzės LKS Lenkijos čempionate namuose 1:1 išsiskyrė su „Ruch“ futbolininkais.

Titas Milašius nebuvo registruotas dvikovai, o jo atstovaujama „Podbeskidzie“ Lenkijos antrame divizione išvykoje 1:0 nugalėjo Pruškovo komandą.

Kipro čempionate Fedoro Černycho atstovaujamas Limasolio AEL klubas išvykoje 4:1 sutriuškino „Zakakiou“ futbolininkus, Lietuvos rinktinės kapitonas registruotas rungtynėmis nebuvo.

Splito „Hajduk“ klubas, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Mindaugas Nikoličius, Kroatijos čempionate išvykoje 0:0 išsiskyrė su Zagrebo „Dinamo“.

Graikijos čempionate Vykintas Slivka žaidė visas rungtynes ir 62 minutę gavo geltoną kortelę, bet jo atstovaujamas „Lamia“ klubas savo aikštėje 1:2 nusileido „Volos“ vienuolikei.