Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (gruodžio 18–24 dienos) © lff.lt nuotr.

Artėjant didžiosioms metų šventėms, toliau tęsėsi užsienio pirmenybės, kur žaidžia ir lietuvių atstovaujami klubai.

Gruodžio 18 diena (pirmadienis)

Italijos „Serie C“ B grupėje Marius Adamonis žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Perugia“ išvykoje 0:2 pralaimėjo „Arezzo“ futbolininkams.

Italijos „Serie C“ C grupėje kitas vartininkas Titas Krapikas irgi žaidė visą mačą, o jo „Audace Cerignola“ savo stadione 2:0 pranoko „Foggia“.

Kitose šios grupės rungtynėse Edgaras Dubickas žaidė nuo 65 minutės, o jo atstovaujama „Catania“ namuose 0:1 pralaimėjo „Sorrento“ klubui.

Gruodžio 19 diena (antradienis)

Turkijos čempionate Modestas Vorobjovas nuo suolo nepakilo, o jo „Istanbulspor“ komanda namuose 1:2 pralaimėjo „Trabzonspor“ komandai, tiesa, šios rungtynės buvo nutrauktos 73 minutę.

Trečiame Vokietijos divizione Edvinas Girdvainis vis dar nebuvo registruotas rungtynėms, o jo naujoji komanda „Sandhausen“ ekipa namuose 1:2 pralaimėjo „Lubeck“ futbolininkams.

Izraelio lygoje Emilijus Zubas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama Tel Avivo „Hapoel“ namuose 2:0 nugalėjo „Maccabi Petah Tikva“ klubą.

Italijos „Serie C“ B grupės rungtynėse lietuvis vartininkas Ovidijus Šiaulys nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Entella“ komanda namuose 0:1 pralaimėjo Turino „Juventus“ U23 komandai.

Gruodžio 20 diena (trečiadienis)

Saudo Arabijos antrame divizione nesėkmę patyrė Džiugo Bartkaus atstovaujama „Al Orubah“, kuri šį kartą svečiuose 1:3 pralaimėjo „Al Arabi“ futbolininkams.

Graikijos čempionate Vykintas Slivka žaidė iki 85 minutės, o jo atstovaujama „Lamia“ išvykoje 2:2 sužaidė su Saloniku „Aris“. Lietuvis atliko ir rezultatyvų perdavimą – po jo perdavimo 56 minutę urugvajietis Mathiasas Acuna pelnė įvartį ir rezultatas buvo tapęs 1:1.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus dėl surinktų kortelių turėjo praleisti rungtynes, bet jo atstovaujama „Cercle Brugge“ namuose 3:0 sutriuškino „Kortrijk“ futbolininkus.

Albanijos supertaurės rungtynėse Gytis Paulauskas žaidė visą mačą, bet jo atstovaujama „Egnatia“ išvykoje 0:1 pralaimėjo „Partizani“ komandai ir titulo neiškovojo.

Gruodžio 22 diena (penktadienis)

Tomas Kalinauskas Nyderlandų antrame divizione žaidė iki 77 minutės, o jo atstovaujama „Den Bosch“ komanda namuose 3:1 pranoko „Cambuur“ vienuolikę.

Italijos „Serie C“ B grupėje Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Rimini“ ekipa savo aikštėje 1:2 pralaimėjo „Gubbio“ futbolininkams.

Šiaurės Airijos aukščiausioje lygoje Nedas Mačiulaitis žaidė visą mačą, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ svečiuose 1:0 nugalėjo „Newry City“ komandą.

Gruodžio 23 diena (šeštadienis)

Turkijos čempionate Modestas Vorobjovas žaidė iki 90-osios minutės, tačiau jo atstovaujama „Istanbulspor“ komanda išvykoje 0:1 pralaimėjo „Sivasspor“ futbolininkus.

Izraelio aukščiausioje lygoje Emilijus Zubas žaidė visą mačą ir padėjo savo atstovaujamai Tel Avivo „Hapoel“ namuose net 4:1 sutriuškinti „Hapoel Petah Tikva“ ekipą.

Italijos čempionate Gvidas Gineitis liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Torino“ ekipa savo sirgalių akivaizdoje 1:1 išsiskyrė su „Udinese“ komanda.

Italijos „Serie C“ B grupės rungtynėse Marius Adamonis liko ant suolo, o jo atstovaujama „Perugia“ namuose 0:3 pralaimėjo „Cesena“ futbolininkams.

Kitame šios grupės mače Ovidijus Šiaulys nebuvo registruotas susitikimui, o jo atstovaujama „Entella“ svečiuose 1:0 pranoko „Recanatese“ ekipą.

„Serie C“ C grupėje Edgaras Dubickas žaidė visą mačą, o jo atstovaujama „Catania“ išvykoje net 4:0 sutriuškino „Benevento“ klubą.

Kitame mače Titas Krapikas žaidė visas 90 minučių ir 48 minutę buvo nubaustas geltona kortele, o jo atstovaujama „Audace Cerignola“ svečiuose 1:0 nugalėjo „Giugliano“ futbolininkus.

Gruodžio 24 diena (sekmadienis)

Albanijos čempionate Gytis Paulauskas žaidė iki 73 minutės, bet jo atstovaujama „Egnatia“ namuose net 0:5 pralaimėjo KF „Tirana“ futbolininkams.

Indijos čempionate laimėjimą iškovojo Keralos „Blasters“, kur sporto direktoriumi dirba Karolis Skinkys. Jo klubas namuose 2:0 įveikė „Mumbai City“ komandą.