Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (gruodžio 25–31 dienos) © lff.lt nuotr.

Tarpšventinę savaitę užsienio čempionatuose ir toliau varžėsi lietuvių atstovaujami klubai.

Gruodžio 26 diena (antradienis)

Šiaurės Airijos lygoje Nedas Mačiulaitis nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ komanda namuose 1:2 pralaimėjo „Larne“ vienuolikei.

Emilijus Zubas Izraelio čempionate žaidė visas rungtynes, tačiau jo atstovaujama Tel Avivo „Hapoel“ svečiuose 1:2 nusileido Jeruzalės „Hapoel“ futbolininkams.

Gruodžio 27 diena (trečiadienis)

Saudo Arabijos antrame divizione nesėkmių seriją nutraukė „Al Orubah“ su Džiugu Bartkumi, kuri savo aikštėje 1:0 įveikė „Al Bukayriyah“ ekipą.

Indijos čempionate dar vieną pergalę iškovojo Keralos „Blasters“, kur sporto direktorimi dirba Karolis Skinkys – jo ekipa svečiuose 1:0 nugalėjo „Mohun Bagan“ klubą.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus žaidė iki 57 minutės, tačiau jo atstovaujama „Cercle Brugge“ svečiuose 0:2 pralaimėjo Briuselio „Anderlecht“ ekipai.

Gruodžio 29 diena (penktadienis)

Gvidas Gineitis liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Torino“ komanda Italijos čempionate išvykoje 0:1 pralaimėjo „Fiorentina“ vienuolikei.

Gruodžio 30 diena (šeštadienis)

Lietuvis Nedas Mačiulaitis Šiaurės Airijos čempionate žaidė iki 78 minutės, bet jo atstovaujama „Carrick Rangers“ ekipa svečiuose 0:2 pralaimėjo „Crusaders“ komandai.

Gruodžio 31 diena (sekmadienis)

Emilijus Zubas Izraelio čempionate žaidė visas rungtynes ir išlaikė savo vartus sausus, o jo atstovaujama Tel Avivo „Hapoel“ namuose 0:0 sužaidė su Haifos „Maccabi“.