Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (kovo 11–17 dienos) © Kolos nuotr.

Šią savaitę Lietuvos futbolo atstovams užsienyje buvo paskutinė prieš prasidedančią rinktinių pertrauką.

Kovo 11 diena (pirmadienis)

Lenkijos čempionate Artemijus Tutyškinas nebuvo registruotas rungtynėms, bet jo atstovaujama Lodzės LKS svečiuose 1:0 nugalėjo Poznanės „Warta“.

Kovo 12 diena (antradienis)

Ekvadoro čempionate pergalę iškovojo „Universidad Catolica“ komanda, kurioje vartininkų treneriu dirba lietuvis Mantas Tamulionis. Jo ekipa išvykoje 1:0 nugalėjo „Libertad“ futbolininkus.

Kovo 13 diena (trečiadienis)

Indijos čempionate Fedoras Černychas žaidė iki 71 minutės, o jo ir sporto direktoriaus Karolio Skinkio Keralos „Blasters“ klubas namuose 3:4 pralaimėjo „Mohun Bagan“ komandai.

Kovo 15 diena (penktadienis)

Sakartvelo čempionate Danielis Romanovskis žaidė iki 37 minutės, o jo atstovaujama Tbilisio „Dinamo“ išvykoje 0:1 pralaimėjo „Iberia 1999“ klubui.

Edvinas Gertmonas debiutavo Rumunijos čempionate ir sužaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Universitatea Cluj“ čempionato išlikimo grupėje namuose 3:0 sutriuškino „Botosani“ komandą.

Turkijos čempionate Modestas Vorobjovas pradėjo mačą startinėje sudėtyje, tačiau 58 ir 75 minutėmis gavo geltonas korteles ir buvo išvarytas iš aikštės, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ išvykoje 0:1 pralaimėjo „Pendikspor“ vienuolikei.

Saudo Arabijos antrame divizione pergalę iškovojo Džiugo Bartkaus atstovaujama „Al Orubah“ komanda, kuri svečiuose 3:1 nugalėjo „Al Qadisiya“ ekipą.

Nyderlandų antrame divizione Tomas Kalinauskas liko ant suolo, o jo atstovaujama „Den Bosch“ namuose 1:4 nusileido „Willem II“ komandai.

Italijos „Serie C“ B grupėje vartininkas Ovidijus Šiaulys nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama „Entella“ namuose 0:0 sužaidė su „Lucchese“ futbolininkais.

Kitose grupės rungtynėse Linas Mėgelaitis irgi nebuvo registruotas, bet jo atstovaujama „Rimini“ savo aikštėje 5:1 susitvarkė su „Pescara“ vienuolike.

Tuo tarpu Italijos „Serie C“ C grupėje Titas Krapikas žaidė visą mačą, bet jo „Audace Cerignola“ išvykoje 1:2 nusileido „Catania“ komandai.

Kovo 16 diena (šeštadienis)

Italijos „Serie B“ čempionate Edgaras Dubickas žaidė nuo 56 minutės ir 65 minutę įmušė įvartį, bet jo atstovaujama „FeralpiSalo“ namuose 1:2 pralaimėjo „Parma“ komandai.

Italijos čempionate Gvidas Gineitis sužaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Torino“ svečiuose 2:0 nugalėjo „Udinese“ komandą.

Slovėnijos čempionate Justas Lasickas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ svečiuose 1:1 išsiskyrė su „Bravo“ vienuolike.

Šiaurės Airijos čempionate lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė iki 90 minutės, 88 minutę pelnė įvartį, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Ballymena“ komandą.

Ispanijos trečio diviziono antroje grupėje vartininkas Ernestas Juškevičius liko ant suolo, bet 90 minutę gavo raudoną kortelę, o jo atstovaujama „Linares“ svečiuose 1:2 pralaimėjo „Algeciras“ komandai.

Albanijos čempionate Juozas Lubas žaidė nuo 75 minutės, o jo atstovaujama „Egnatia“ išvykoje 0:2 nusileido „Skenderbeu“ vienuolikei.

Ukrainos čempionate Gytis Paulauskas žaidė iki 82 minutės ir 71 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Kolos“ komanda išvykoje 0:1 neprilygo „Kryvbas“ klubui.

Nesėkmę Kroatijos pirmenybėse patyrė Splito „Hajduk“ komanda, kur sporto direktoriumi dirba Mindaugas Nikoličius – jo klubas namuose 1:2 nusileido Zagrebo „Lokomotiva“ komandai.

Kovo 17 diena (sekmadienis)

Antrame Turkijos divizione Arvydas Novikovas žaidė iki 76 minutės, o jo atstovaujama „Tuzlaspor“ išvykoje 0:1 pralaimėjo „Erzurumspor“ komandai.

Kinijos antrame divizione Rimvydas Sadauskas žaidė visą mačą, o jo atstovaujama „Guangzhou“ namuose 3:1 nugalėjo „Shijiazhuang Gongfu“ vienuolikę.

Lenkijos čempionate Artemijus Tutyškinas nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama Lodzės LKS namuose 1:1 sužaidė su „Rakow“ vienuolike.

Italijos „Serie C“ B grupėje Marius Adamonis žaidė visas rungtynes ir 74 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Perugia“ svečiuose 1:0 įveikė „Gubbio“ komandą.

Vokietijos trečiame divizione Edvinas Girdvainis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Sandhausen“ namuose 1:0 nugalėjo „Unterhaching“ ekipą.

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius liko ant suolo, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ svečiuose 0:4 pralaimėjo Sofijos CSKA.

Slovėnijos lygoje Pijus Širvys žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Maribor“ namuose 3:1 nugalėjo „Koper“ klubą.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus žaidė iki 84 minutės, o 21 minutę įmušė ir įvartį, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ namuose 4:0 sutriuškino RWDM ekipą.

Ekvadoro čempionate tašką išplėšė „Universidad Catolica“ klubas, kuriame vartininkų treneriu dirba lietuvis Mantas Tamulionis. Jo ekipa namuose 3:3 sužaidė su „Deportivo Cuenca“ vienuolike.

Izraelio čempionate Emilijus Zubas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama Tel Avivo „Hapoel“ išvykoje 0:0 išsiskyrė su Haifos „Maccabi“.