Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (kovo 24–26 dienos) © lff.lt

Nors didžiojoje Europos ir pasaulio dalyje šią savaitę vyko rinktinių pertrauka, kai kurie klubai, kuriems atstovauja lietuviai, žaidė draugiškas rungtynes. O kai kitur ir toliau vyko ir oficialūs mačai.

Kovo 24 diena (penktadienis)

Draugiškas rungtynes žaidė Mieleco „Stal“, kuriai priklauso Dominykas Barauskas. Ji namuose 1:1 išsiskyrė su antrojo diviziono „Rzeszow“ futbolininkais. Po traumos sveikstantis lietuvis mačui registruotas vis dar nebuvo.

Su antros lygos ekipa draugiškas rungtynes žaidė ir trečiame Lenkijos divizione rungtyniaujanti „Garbarnia“ komanda su lietuviu Donatu Nakrošiumi. Ji išvykoje 0:1 pralaimėjo Sosnovieco „Zaglebie“ komandai, o lietuvis rungtyniavo visą mačą.

Ketvirtoje Vokietijos lygoje nesėkmę patyrė Manfredo Ruzgio atstovaujama „Wiedenbruck“ komanda, išvykoje net 0:3 nusileidusi „Ahlen“ vienuolikei. M. Ruzgis žaidė visas rungtynes.

Kovo 25 diena (šeštadienis)

Draugiškose rungtynėse įvarčiu pasižymėjo Titas Milašius, o jo atstovaujama „Podbeskidzie“ komanda 2:2 sužaidė su Glivicų „Piast“ futbolininkais. Lietuvis žaidė nuo rungtynių pradžios, o po jo įvarčio 52 minutę rezultatas buvo tapęs lygus 1:1

„Serie C“ pirmenybių C grupėje tašką iškovojo „Viterbese“ ekipa su Linu Mėgelaičiu. Jo komanda namuose 1:1 sužaidė su „Audace Cerignola“, o centro saugas iš Lietuvos žaidė visas rungtynes bei 53 minutę gavo geltoną kortelę.

Šiaurės Airijos lygoje nesėkmę patyrė „Carrick Rangers“ su lietuviu Nedu Mačiulaičiu, kuri išvykoje 0:3 pralaimėjo „Crusaders“ komandai. Futbolininkas iš Lietuvos žaidė visas rungtynes.

Rygos RFS klubas su Karoliu Uzėla draugiškose rungtynėse Kipre 2:0 nugalėjo vietos „Aris“ ekipą. Lietuvis mačą pradėjo startinėje sudėtyje.

Ispanijos trečios lygos 1 grupėje pergalę iškovojo vartininko Ernesto Juškevičiaus atstovaujama „Linares“ komanda, namuose 2:0 nugalėjusi „Algeciras“. Lietuvis šįsyk liko ant suolo.

Kovo 26 diena (sekmadienis)

Antrame Nyderlandų divizione pralaimėjimą patyrė „Den Bosch“ ekipa su Tomu Kalinausku, kuri išvykoje 2:3 nusileido „Heracles“ komandai, o lietuvis žaidė visas rungtynes.

Italijos „Serie C“ čempionato A grupėje Veronos „Virtus“, kuriam priklauso vartininkas Ovidijus Šiaulys, namuose 1:0 nugalėjo „Pergolettese“ futbolininkus. Šiam mačui lietuvis registruotas nebuvo.