Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (kovo 25–31 dienos) © Reuters nuotr.

Pasibaigus rinktinių pertraukai, prasitęsė ir užsienio klubams atstovaujančių lietuvių pasirodymai.

Kovo 25 diena (pirmadienis)

Kinijos antrame divizione Rimvydas Sadauskas žaidė visas rungtynes ir 24 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Guangzhou“ komanda išvykoje 1:1 sužaidė su „Foshan Nanshi“ ekipa.

Kovo 28 diena (ketvirtadienis)

Saudo Arabijos antrame divizione „Al Orubah“ klubas su Džiugu Bartkumi namuose 1:2 pralaimėjo „Jeddah“ ekipa.

Italijos „Serie C“ B grupėje Marius Adamonis žaidė visas rungtynes, tačiau jo atstovaujama „Perugia“ išvykoje 0:1 pralaimėjo „Carrarese“ vienuolikei.

Kitame šios grupės mače Linas Mėgelaitis nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama „Rimini“ svečiuose 2:3 neprilygo „Fermana“ komanda.

Kovo 29 diena (penktadienis)

Albanijos čempionate Juozas Lubas žaidė nuo 79 minutės, o jo atstovaujama „Egnatia“ namuose 1:0 nugalėjo „Kukesi“ ekipą.

Slovėnijos čempionate Pijus Širvys žaidė nuo antro kėlinio pradžios iki dvikovos pabaigos, o jo atstovaujama „Maribor“ savo aikštėje 1:0 pranoko „Radomlje“ futbolininkus.

Nyderlandų antrame divizione Tomas Kalinauskas nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Den Bosch“ namuose 0:3 pralaimėjo „Dordrecht“ komandai.

Kovo 30 diena (šeštadienis)

Kinijos antrame divizione Rimvydas Sadauskas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Guangzhou“ ekipa namuose 0:5 pralaimėjo „Yunnan Yukun“ ekipai.

Gvidas Gineitis Italijos čempionate nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Torino“ namuose 1:0 įveikė „Monza“ futbolininkus.

Indijos čempionate Fedoras Černychas žaidė nuo 40 minutės, o jo atstovaujama Keralos „Blasters“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Jamshedpur“ ekipa.

Artemijus Tutyškinas nebuvo registruotas rungtynėms, o Lenkijos čempionate jo atstovaujama Lodzės LKS išvykoje net 0:6 pralaimėjo Balstogės „Jagiellonia“ vienuolikei.

Slovėnijos čempionate Justas Lasickas sužaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ namuose 3:2 įveikė „Koper“ komandą.

Sakartvelo čempionate Danielis Romanovskis žaidė visas rungtynes, 89 minutę pelnė įvartį ir ketvirtą pridėtą antro kėlinio minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama Tbilisio „Dinamo“ namuose 1:1 išsiskyrė su „Samtredia“ klubu.

Italijos „Serie C“ B grupėje vartininkas Ovidijus Šiaulys liko ant suolo, o jo atstovaujama „Entella“ namuose 3:1 nugalėjo „Pontedera“.

Rumunijos čempionato išlikimo grupėje Edvinas Gertmonas sužaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Universitatea Cluj“ namuose 0:0 sužaidė su Arado UTA.

Splito „Hajduk“ klubas, kuriame sporto direktoriumi dirba Mindaugas Nikoličius, Kroatijos čempionato dvikovoje namuose 0:1 pralaimėjo Zagrebo „Dinamo“.

Italijos „Serie C“ C grupėje Titas Krapikas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Audace Cerignola“ namuose 0:0 sužaidė su „Turris“ komanda.

Kovo 31 diena (sekmadienis)

Rumunijos čempionato išlikimo grupės rungtynėse Rokas Lekiatas liko ant suolo, o jo atstovaujama „Craiova 1948“ namuose 1:2 pralaimėjo „Otelul“ klubui.

Kazachstano čempionate Kipras Kažukolovas žaidė nuo 62 minutės, bet jo atstovaujama „Astana“ namuose 0:1 pralaimėjo „Yelimay Semey“ futbolininkams.

Lietuvis Nojus Vytis Audinis debiutavo Čekijos aukščiausioje lygoje ir pirmose savo rungtynėse jau įmušė įvartį. Lietuvis į aikštę žengė 74 minutę, jau 76-ąją įmušė įvartį, bet jo atstovaujama „Teplice“ svečiuose 1:4 pralaimėjo „Ostrava“ vienuolikei.

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius nepakilo nuo atsarginių suolo, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ namuose 0:0 sužaidė su „Cherno More“ ekipa.

Ispanijos trečio diviziono antros grupės rungtynėse vartininkas Ernestas Juškevičius nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Linares“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Malaga“.

Vokietijos trečiame divizione Edvinas Girdvainis liko ant suolo, o jo atstovaujama „Sandhausen“ ekipa išvykoje 4:4 išsiskyrė su „Verl“ komanda.

Ukrainos čempionate Gytis Paulauskas žaidė nuo 60 minutės, bet jo atstovaujama Kovalivkos „Kolos“ namuose 0:2 pralaimėjo „Dnipro-1“ vienuolikei.

Graikijos čempionate Vykintas Slivka žaidė iki 67 minutės, o jo atstovaujama „Lamia“ išvykoje 1:3 pralaimėjo Salonikų „Aris“ ekipai.

Ekvadoro čempionate pergalę iškovojo „Universidad Catolica“ klubas, kur vartininkų treneriu dirba lietuvis Mantas Tamulionis. Jo ekipa namuose 5:1 sutriuškino „Orense“ ekipą.