Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (lapkričio 27 – gruodžio 3 dienos) © lff.lt nuotr.

2023-ieji pasiekė paskutinį savo mėnesį, o lietuvių atstovaujami klubai užsienyje toliau tęsė savo pasirodymus.

Lapkričio 27 diena (pirmadienis)

Kipro čempionate Fedoras Černychas žaidė nuo 67 minutės, o jo atstovaujama Limasolio AEL išvykoje 0:3 pralaimėjo Larnakos AEK.

Italijos „Serie A“ pirmenybėse Gvidas Gineitis aikštėje pasirodė 71 minutę, tačiau jo atstovaujama „Torino“ komanda išvykoje 0:2 pralaimėjo „Bologna“ vienuolikei.

Lapkričio 28 diena (antradienis)

Gytis Paulauskas Albanijos čempionate žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Egnatia“ komanda svečiuose 2:0 nugalėjo „Laci“ futbolininkus.

Vartininkas Ovidijus Šiaulys sulaukė savo šanso ir žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Entella“ komanda Italijoje „Coppa Italija Serie C“ turnyro aštuntfinalyje namuose 0:1 pralaimėjo „Pontedera“ vienuolikei ir pasirodymą turnyre baigė.

Kitose šio etapo rungtynėse Linas Mėgelaitis žaidė nuo rungtynių pradžios, 54 minutę gavo geltoną kortelę ir 58 minutę buvo pakeistas, o jo atstovaujama „Rimini“ ekipa išvykoje 2:0 nugalėjo „Cesena“ futbolininkus ir prasimušė į turnyro ketvirtfinalį.

Lapkričio 29 diena (trečiadienis)

Saudo Arabijos antrame divizione nesėkmę patyrė „Al Orubah“ klubas su visas rungtynes žaidusiu Džiugu Bartkumi – jo komanda namuose 3:4 nusileido „Al Najma“ futbolininkams.

Keralos „Blasters“ komanda, kurioje sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys, Indijos čempionato rungtynėse namuose 3:3 sužaidė su „Chennaiyin“ futbolininkais.

„Coppa Italia Serie C“ turnyre lietuvis Edgaras Dubickas žaidė iki 74 minutės ir 60 minutę pelnė savo komandai įvartį, o jo atstovaujama „Catania“ komanda namuose po baudinių serijos (pagrindinis laikas ir pratęsimas – 3:3) namuose patiesė „Crotone“ ekipą ir pateko į varžybų ketvirtfinalį.

Lapkričio 30 diena (ketvirtadienis)

UEFA Europos konferencijų lygos grupės etapo rungtynėse Justas Lasickas rungtyniavo iki 62 minutės, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ namuose 0:2 neprilygo „Lille“ komandai.

Gruodžio 1 diena (penktadienis)

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius liko ant suolo, bet jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Arda“ futbolininkus.

Turkijos aukščiausioje lygoje Modestas Vorobjovas rungtyniavo startinėje sudėtyje, 58 minutę buvo pakeistas, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ komanda išvykoje 0:3 pralaimėjo „Karagumruk“ vienuolikei.

Tomas Kalinauskas Nyderlandų antrame divizione liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Den Bosch“ ekipa namuose 3:3 sužaidė su „Jong Ajax“ futbolininkais.

Gruodžio 2 diena (šeštadienis)

Albanijos čempionate Gytis Paulauskas žaidė visas rungtynes, 32 minutę pasižymėjo įvarčiu, o jo atstovaujama „Egnatia“ komanda savo aikštėje 3:0 sutriuškino „Vllaznia“ futbolininkus.

Atsinaujinusiose Izraelio pirmenybėse Emilijus Zubas žaidė visą mačą, tačiau jo atstovaujama Tel Avivo „Hapoel“ namuose 0:1 pralaimėjo Haifos „Hapoel“.

Šiaurės Airijos čempionate lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujamas „Carrick Rangers“ klubas namuose 2:2 sužaidė su „Loughgall“ komanda.

Italijos „Serie C“ B grupėje Ovidijus Šiaulys nebuvo registruotas susitikimui, o jo atstovaujama „Entella“ namuose 1:2 neprilygo „Pescara“ komandai.

Solidžią pergalę Kroatijos čempionate iškovojo Splito „Hajduk“ komanda, kur sporto direktoriumi dirba Mindaugas Nikoličius. Lietuvio ekipa namuose 3:0 susitvarkė su „Gorica“ ekipos pasipriešinimu.

Ispanijos trečio diviziono antros grupės dvikovoje Ernestas Juškevičius liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Linares“ komanda išvykoje 1:4 nusileido „Castellon“ klubui.

Gruodžio 3 diena (sekmadienis)

Marius Adamonis žaidė visas rungtynes ir išlaikė sausus vartus, o jo atstovaujama „Perugia“ Italijos „Serie C“ B grupėje išvykoje 1:0 nugalėjo „Olbia“ komandą.

Kitose šios grupės rungtynėse Linas Mėgelaitis rungtyniavo iki 69 minutės, 61 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujamas „Rimini“ klubas išvykoje 1:1 sužaidė su „Vis Pesaro“ futbolininkais.

Slovėnijos čempionate Justas Lasickas žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ svečiuose 1:3 neprilygo „Maribor“ komandai.

Indijos lygoje nesėkmę patyrė Keralos „Blasters“ ekipa, kur sporto direktoriumi dirba Karolis Skinkys. Jo ekipa išvykoje 0:1 pralaimėjo „Goa“ futbolininkams.

Graikijos lygoje skaudžią nesėkmę patyrė Kretos OFI, kur dirba lietuviškas trenerių štabas (Valdas Dambrauskas, Marius Skinderis, Justinas Gasiūnas ir Jonas Skinderis). Kretos klubas svečiuose net 0:4 krito prieš Atėnų „Panathinaikos“.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ svečiuose 1:2 nusileido „Royale Union“ komandai.

Tuo tarpu Italijos „Serie C“ C grupėje Titas Krapikas žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujamas „Audace Cerignola“ klubas namuose 0:1 pralaimėjo „Picerno“.

Kitame susitikime Edgaras Dubickas rungtyniavo iki 88 minutės, o jo atstovaujama „Catania“ namuose 1:1 išsiskyrė su „Virtus Francavilla“.