Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (sausio 15–21 dienos) © Kolos nuotr.

Prabėgo dar viena savaitė Lietuvos futbolininkams atstovaujant savo klubams užsienio čempionatuose.

Sausio 15 diena (pirmadienis)

Fedoras Černychas dar nebuvo registruotas savo naujo klubo rungtynėse, o jo ir sporto direktoriaus Karolio Skinkio atstovaujama Keralos „Blasters“ Indijos supertaurės turnyre namuose 2:3 pralaimėjo „Jamshedpur“ vienuolikei.

Nyderlandų antrame divizione Tomas Kalinauskas pradėjo mačą startinėje sudėtyje ir žaidė iki 73 minutės, o jo atstovaujama „Den Bosch“ ekipa svečiuose 2:2 sužaidė su „Jong PSV“ vienuolike.

Italijos „Serie C“ B grupėje Marius Adamonis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Perugia“ svečiuose 1:0 nugalėjo „Pescara“ ekipą.

Sausio 16 diena (antradienis)

Kovalivkos „Kolos“ klubas Ukrainoje oficialiai pranešė, jog prie komandos jungiasi Lietuvos rinktinės puolėjas Gytis Paulauskas.

Sausio 17 diena (trečiadienis)

Izraelio čempionate Emilijus Zubas žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama Tel Avivo „Hapoel“ svečiuose 2:4 pralaimėjo to paties miesto „Maccabi“ ekipai.

Sausio 18 diena (ketvirtadienis)

„Podbeskidzie“ klubas Lenkijoje pranešė, kad abipusiu sutarimu nutraukė kontraktą su Titu Milašiumi, kuris tapo laisvuoju agentu.

Tuo tarpu Italijos „Serie B“ ekipa „Feralpisalo“ informavo, kad prie komandos nuomos pagrindais iki sezono pabaigos jungiasi Lietuvos futbolininkas Edgaras Dubickas.

Sausio 19 diena (penktadienis)

Albanijos antro diviziono klubas „Flamurtari“ pranešė, kad prie jo prisijungė Lietuvos futbolininkas Justinas Januševskis.

Antrame Nyderlandų divizione Tomas Kalinauskas žaidė iki 80 minutės, o jo atstovaujama „Den Bosch“ namuose 0:0 sužaidė su „Roda“ vienuolike.

Sausio 20 diena (šeštadienis)

Vokietijos trečiame divizione Edvinas Girdvainis nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Sandhausen“ komanda išvykoje 1:0 nugalėjo Drezdeno „Dynamo“.

Italijos „Serie B“ rungtynėse Edgaras Dubickas žaidė nuo 71 minutės, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ namuose 3:0 sutriuškino „Catanzaro“ futbolininkus.

Fedoras Černychas vis dar nebuvo registruotas rungtynėms, o jo ir sporto direktoriaus Karolio Skinkio atstovaujama Keralos „Blasters“ komanda Indijos supertaurės grupės rungtynėse namuose 1:4 nusileido „North East Utd“ ekipai.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus žaidė visas rungtynes ir 37 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Genk“.

„Egnatia“ klubas Albanijoje pranešė, kad prie komandos jungiasi Lietuvos futbolininkas Juozas Lubas.

Nedas Mačiulaitis Šiaurės Airijos čempionate žaidė iki pridėto antro kėlinio laiko, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ išvykoje 2:0 pranoko „Coleraine“ komandą.

Italijos „Serie C“ B grupėje Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Rimini“ svečiuose 0:0 sužaidė su Turino „Juventus“ U23 komanda.

Graikijos čempionate Vykintas Slivka nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Lamia“ namuose net 4:1 susitvarkė su „Kifisia“ komanda.

Ispanijos trečio diviziono antroje grupėje Ernestas Juškevičius liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Linares“ namuose 2:0 nugalėjo „Merida AD“ klubą.

Italijos „Serie C“ C grupėje Titas Krapikas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Audace Cerignola“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Brindisi“ ekipa.

Sausio 21 diena (sekmadienis)

Italijos „Serie C“ B grupėje Marius Adamonis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Perugia“ namuose 3:1 nugalėjo SPAL komandą.

Kitose šio diviziono rungtynėse vartininkas Ovidijus Šiaulys liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Entella“ išvykoje 0:0 sužaidė su „Sestri Levante“ futbolininkais.