Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (sausio 22-28 dienos) © lff.lt nuotr.

Prabėgo dar viena savaitė su Lietuvos futbolo atstovų pasirodymais užsienio klubuose.

Sausio 22 diena (pirmadienis)

Turkijos aukščiausioje lygoje Modestas Vorobjovas žaidė visas rungtynes ir padėjo savo atstovaujamai „Istanbulspor“ ekipai išvykoje 1:0 nugalėti „Kayserispor“ futbolininkus.

Izraelio čempionate Emilijus Zubas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama Tel Avivo „Hapoel“ namuose 0:1 nusileido Jeruzalės „Beitar“ ekipai.

Sausio 23 diena (antradienis)

Saudo Arabijos antrame divizione „Al Orubah“ ekipa su visas rungtynes žaidusiu Džiugu Bartkumi išvykoje 1:2 nusileido „Al Taraji“ vienuolikei.

Tbilisio „Dinamo“ klubas oficialiai pranešė, kad prie komandos prisijungė Lietuvos rinktinės narys Daniel Romanovskij.

Sausio 24 diena (trečiadienis)

Rumunijos aukščiausios lygos klubas „Universitatea“ oficialiai pranešė, kad jo gretas papildė Lietuvos rinktinės futbolininkas Rokas Lekiatas.

Vokietijos trečiame divizione Edvinas Girdvainis vis dar nebuvo registruotas rungtynėms, tačiau jo atstovaujama „Sandhausen“ ekipa namuose 1:0 pranoko „Aue“ futbolininkus.

„Coppa Italia Serie C“ turnyro pusfinalio pirmose rungtynėse Linas Mėgelaitis nebuvo registruotas dvikovai, tačiau jo atstovaujama „Rimini“ komanda namuose 1:0 įveikė „Catania“ futbolininkus ir dėjo žingsnį link turnyro finalo.

Sausio 25 diena (ketvirtadienis)

Turkijos čempionates Modestas Vorobjovas sužaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ ekipa išvykoje 1:3 pralaimėjo Stambulo „Galatasaray“ vienuolikei.

Sausio 26 diena (penktadienis)

Rokas Lekiatas dar nebuvo registruotas savo naujosios komandos rungtynėms, o jo atstovaujama „Universitatea“ išvykoje 0:1 pralaimėjo Konstantos „Farul“.

Antrame Nyderlandų divizione Tomas Kalinauskas žaidė iki 74 minutės, o jo atstovaujama „Den Bosch“ svečiuose 0:0 išsiskyrė su „Telstar“ ekipa.

Italijos aukščiausioje lygoje Gvidas Gineitis aikštėje pasirodė 62 minutę, o jo atstovaujama „Torino“ svečiuose 2:1 nugalėjo „Cagliari“ vienuolikę.

Belgijos aukščiausioje lygoje Edgaras Utkus žaidė nuo rungtynių pradžios, 64 minutę gavo geltoną kortelę ir 66 minutę buvo pakeistas, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ savo aikštėje 1:1 sužaidė su Liežo „Standard“ ekipa.

Šiaurės Airijos čempionate lietuvis Nedas Mačiulaitis rungtyniavo iki 82 minutės, bet jo atstovaujama „Carrick Rangers“ namuose 0:1 nusileido „Cliftonville“ futbolininkams.

Sausio 27 diena (šeštadienis)

Pasirodymą Izraelio taurės turnyre baigė Emilijaus Zubo atstovaujama Tel Avivo „Hapoel“, kuri šešioliktfinalio etape išvykoje 0:2 pralaimėjo Jeruzalės „Hapoel“ komandai.

Italijos „Serie B“ čempionate Edgaras Dubickas žaidė iki 83 minutės, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ namuose net 5:1 sutriuškino „Lecco“ komandą.

Graikijos pirmenybėse Vykintas Slivka nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama „Lamia“ išvykoje 2:1 pranoko „Panetolikos“ ekipą.

Italijos „Serie C“ B grupėje vartininkas Ovidijus Šiaulys liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Entella“ namuose 1:1 išsiskyrė su „Vis Pesaro“ ekipa.

Kitose šios grupės rungtynėse Marius Adamonis žaidė visas rungtynes ir padėjo savo atstovaujamai „Perugia“ komandai išvykoje 3:2 nugalėti „Pontedera“ futbolininkus.

Italijos „Serie C“ C grupėje Titas Krapikas buvo pakeistas po pirmojo kėlinio, o jo atstovaujama „Audace Cerignola“ namuose 4:2 įveikė „Crotone“ komandą.

Sausio 28 diena (sekmadienis)

Edvinas Girdvainis dar nebuvo registruotas Vokietijos trečio diviziono mačui, o jo atstovaujama „Sandhausen“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Munich 1860“ ekipa.

Atsinaujinusiose Kroatijos pirmenybėse nesėkmę patyrė Splito „Hajduk“, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Mindaugas Nikoličius. Splito komanda namuose 1:2 nusileido „Rijeka“ klubui.

Ispanijos trečiame divizione lietuvis vartininkas Ernestas Juškevičius liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Linares“ komanda išvykoje 0:0 sužaidė su Madrido „Real“ B komanda.

Italijos „Serie C“ B grupėje Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Rimini“ komanda savo aikštėje 1:1 sužaidė su „Pineto“ ekipa.