Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (sausio 29 – vasario 4 dienos) © lff.lt nuotr.

Lietuvos futbolininkai, treneriai bei jų klubai praėjusią savaitę toliau varžėsi skirtingose užsienio pirmenybėse.

Sausio 29 diena (pirmadienis)

Albanijos čempionate Juozas Lubas buvo paliktas ant suolo, bet jo atstovaujama „Egnatia“ namuose 3:2 pranoko „Erzeni“ ekipą.

Tašką Saudo Arabijos antrame divizione pridėjo Džiugo Bartkaus atstovaujama „Al Orubah“ komanda, kuri savo aikštėje 0:0 sužaidė su „Al Adalah“ futbolininkais.

Turkijos aukščiausioje lygoje Modestas Vorobjovas vėl žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ namuose 1:1 išsiskyrė su „Samsunspor“ klubu.

Sausio 30 diena (antradienis)

Belgijos čempionate Edgaras Utkus buvo iš aikštės išimtas po pirmojo kėlinio, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ išvykoje 2:4 pralaimėjo „Westerlo“ futbolininkams.

Sausio 31 diena (trečiadienis)

Emilijus Zubas Izraelio čempionate žaidė visas rungtynes, tačiau jo atstovaujama Tel Avivo „Hapoel“ svečiuose rezultatyviose rungtynėse 3:4 neprilygo Haifos „Hapoel“ futbolininkams.

Vasario 2 diena (penktadienis)

Fedoras Černychas debiutavo Indijos čempionate ir žaidė nuo 83 minutės, tačiau jo ir komandos sporto direktoriaus Karolio Skinkio atstovaujama Keralos „Blasters“ išvykoje 1:2 pralaimėjo „Odisha“ klubui.

Rokas Lekiatas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Universitatea Craiova 1948“ ekipa Rumunijos čempionato namuose 2:1 nugalėjo Bukarešto „Dinamo“.

Antrame Nyderlandų divizione Tomas Kalinauskas žaidė nuo starto, 50 minutę gavo geltoną kortelę ir 60 minutę buvo pakeistas, o jo atstovaujama „Den Bosch“ komanda namuose 0:0 išsiskyrė su „Helmond“ futbolininkais.

„Serie C“ C grupės rungtynėse Titas Krapikas nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama „Audace Cerignola“ svečiuose net 0:4 pralaimėjo „Juve Stabia“ vienuolikei.

Vasario 3 diena (šeštadienis)

Edvinas Girdvainis dar nebuvo registruotas Vokietijos trečio diviziono mačui, o jo atstovaujama „Sandhausen“ namuose 1:1 sužaidė su „Hallescher“ futbolininkais.

„Serie B“ pirmenybėse Edgaras Dubickas nebuvo registruotas, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ ekipa išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Reggiana“ klubu.

Turkijos aukščiausioje lygoje Modestas Vorobjovas ir vėl žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Istanbulspor“ svečiuose 0:2 pralaimėjo Stambulo „Basaksehir“ komandai.

Albanijos lygoje Juozas Lubas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Egnatia“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Partizani“ komanda.

Kroatijos čempionate tašką iškovojo Splito „Hajduk“, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Mindaugas Nikoličius. Splito ekipa išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Osijek“ ekipa.

Izraelio čempionate Emilijus Zubas žaidė visas rungtynes ir padėjo savo atstovaujamai Tel Avivo „Hapoel“ komandai namuose 3:1 nugalėti „SC Ashdod“ klubą.

Italijos „Serie C“ B grupėje Marius Adamonis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Perugia“ komanda namuose 0:0 sužaidė su „Rimini“, kurios gretose Linas Mėgelaitis taip pat žaidė be keitimų.

Trečio Ispanijos diviziono antroje grupėje lietuvis vartininkas Ernestas Juškevičius liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Linares“ ekipa namuose 0:2 pralaimėjo „Cordoba“ vienuolikei.

Vasario 4 diena (sekmadienis)

Italijos čempionate Gvidas Gineitis liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Torino“ ekipa namuose 0:0 sužaidė su „Salernitana“ vienuolike.

Graikijos čempionate Vykintas Slivka žaidė nuo rungtynių pradžios, 45 minutę gavo geltoną kortelę ir 76 minutę buvo pakeistas, o jo atstovaujama „Lamia“ ekipa išvykoje 4:1 sutriuškino „Giannina“ komandą.

Italijos „Serie C“ C grupėje vartininkas Ovidijus Šiaulys liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Entella“ išvykoje 0:0 sužaidė su „Arezzo“ futbolininkais.

Belgijos lygoje Edgaras Utkus žaidė pirmą rungtynių kėlinį, per pertrauką buvo pakeistas, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ namuose 4:1 nugalėjo „St. Truiden“ klubą.