Lietuvos Futsal A lygoje pergales iškovojo favoritai © E. Šemioto nuotr.

Šeštadienį Lietuvos Futsal A lygoje startavo 9-asis turas, kuris prasidėjo užtikrinta Jonavos „Vikingų“ pergale išvykoje. „Vikingai“ Radviliškyje 5:0 nugalėjo vietos ŠSPC „Radviliškį“.

„Vikingams“ pavyko sužaisti labai gerą pirmąjį kėlinį. Dar neįpusėjus kėliniui Orestas Borgunas pasiekė dublį, o „Vikingų“ persvarą iki keturių įvarčių iki pertraukos padidino kiti ukrainiečiai – Igoris Peletskyi ir Ihoris Manduras.

Antrasis kėlinys „Vikingams“ jau buvo tik formalumas. Jonavos komanda saugojo savo persvarą, kol galutinį tašką pačioje rungtynių pabaigoje padėjo jau minėtas O.Borgunas, pasiekęs „hat-tricką“.

Taigi, ukrainiečių vedami „Vikingai“ iškovojo septintąją sezono pergalę ir po jos klubas su 22 taškais rikiuojasi pirmoje lygos vietoje.

Tuo metu kitose rungtynėse Mažeikių VIP ekipa Radviliškyje 4:2 pranoko „Širvintos - VGTU Vilkai“ žaidėjus. Įdomu tai, kad visus keturis įvarčius VIP pelnė dar iki pertraukos, o juos mušė skirtingi žaidėjai.

Keturis įvarčius šįvakar pelnė ir Vilkaviškio „Bruklinas“, bet vietos komandai to neužteko, norinti pasiekti pergalę prieš šalies čempionus „Kauno Žalgirį“. Nors „Bruklinas“ pirmasis pelnė įvartį, bet svečiai savo pranašumą įrodė dar iki pertraukos ir galiausiai laimėjo rezultatu 8:4.

Verta paminėti, kad aštuonis įvarčius pelnė vos keturi „Kauno Žalgirio“ žaidėjai – po dublį pelnė Tomas Bučma, Albertas Voskunovičius, Arthuras ir Wesley.

ŠSPC „Radviliškis“ 0 : 5 Jonavos „Vikingai“

3’ [0 : 1] Orest Borgun

9’ [0 : 2] Orest Borgun

11’ [0 : 3] Igor Peletskyi

17’ [0 : 4] Ihor Mandur

40’ [0 : 5] Orest Borgun

Mažeikių VIP 4 : 2 „Širvintos - VGTU Vilkai“

1’ [1 : 0] Artūr Juchno

6’ [1 : 1] Benas Lučiūnas

7’ [2 : 1] Žilvinas Banys

11’ [3 : 1] Arūnas Šteinas

15’ [4 : 1] Edgaras Stankevičius

38’ [4 : 2] Ronaldas Grižas

Vilkaviškio „Bruklinas“ 4 : 8 „Kauno Žalgiris“

2’ [1 : 0] Nojus Žitkauskas

11’ [1 : 1] Wesley

13’ [1 : 2] Wesley

15’ [1 : 3] Tomas Bučma

18’ [1 : 4] Albert Voskunovič

23’ [1 : 5] Arthur

24’ [2 : 5] Tomas Raštutis

26’ [3 : 5] Benas Buzevičius

26’ [3 : 6] Arthur

28’ [3 : 7] Tomas Bučma

31’ [4 : 7] Tomas Raštutis

39’ [4 : 8] Albert Voskunovič