Lietuvos futsal rinktinė neprilygo antrą pergalę iškovojusiems prancūzams © lff.lt

Lietuvos futsal rinktinė pirmadienį sužaidė antrąsias savo rungtynes tarptautiniame Jonavoje vykstančiame keturių komandų turnyre.

Dentinho auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 0:5 (0:2) turėjo pripažinti Prancūzijos rinktinės pranašumą.

Prancūzams tai buvo antra pergalė iš tiek pat galimų, tuo tarpu lietuviai patyrė antrą pralaimėjimą per dvejas žaistas rungtynes.

Turnyras finišuos dvejomis rungtynėmis antradienį – Ukraina susitiks su Prancūzijos komanda, o Brazilijos ekipa egzaminuos Lietuvos rinktinę. Bilietus į šiuos mačus įsigyti kviečiame paspaudus čia.

Pirmadienio dvikovoje prancūzai savo intencijas pareiškė jau antrą minutę, kai išsiveržė į priekį. Dar po kelių minučių krito ir antrasis įvartis, o po jo puolime aktyviau žaisti pradėjo ir Lietuvos rinktinė, bet jai savų šansų išnaudoti nepavyko.

Pirmasis kėlinys ir baigėsi dviejų svečių įvarčių persvara, o jau pačioje antrojo kėlinio pradžioje į Ernesto Macenio vartus krito ir trečiasis įvartis, kuris dar labiau pagerino lietuvių varžovų situaciją. Dvikovos pabaigoje lietuviai rungtyniavo su penkiais aikštės žaidėjais, rizika nepasiteino ir prancūzai mačo finiše savo persvarą padidino dar labiau.

Prancūzai iškovojo antrąją pergalę ir dar labiau priartėjo prie turnyro nugalėtojų vardų – dabar jie turi šešis taškus, Ukrainos ir Brazilijos komandos – po tris, o turnyro šeimininkai lietuviai kol kas lieka be taškų.

Likęs turnyro tvarkaraštis:

Balandžio 16 d.
17:00 val.  Ukraina – Prancūzija;
19:30 val.  Lietuva – Brazilija;

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB