Lietuvos ir Moldovos futbolininkių akistata pasibaigė lygiosiomis © lff.lt

LFF stadione balandžio 1-ąją startavo UEFA Europos merginų iki 19 metų čempionato atrankos turnyras.

Pirmą turnyro dieną netrūko įvarčių. Turkijos rinktinė rezultatu 4:0 pranoko Andoros futbolininkes, o Lietuvos ir Moldovos rinktinės tarpusavio rungtynes sužaidė rezultatu 2:2.

Meida Proscevičiūtė pasinaudojo neužtikrintu Moldovos vartininkės žaidimu 10 minutę, kuomet pastaroji mėgino fiksuoti Nedos Klezaitės smūgiuotą kamuolį. Lietuvės per likusį kėlinio laiką turėjo dar progų padidinti savo persvarą, tačiau M. Proscevičiūtės, Rusnės Šešplaukytės ir Karolinos Jasaitytės smūgiai skriejo šalia vartų, tad rezultatas liko 1:0.

Antrajame kėlinyje moldavės perėmė žaidybinę iniciatyvą ir mėgino laimę tolimais smūgiais. Viešnios savo tikslą pasiekė 77 minutę, kuomet Mihaelos Gamarț įspūdingo smūgio nepavyko atremti Darijai Mikuckytei.

Po penkių minučių Alinos Chiricos smūgį turėjo atremti D. Mikuckytė, tačiau pirmoji prie kamuolio suskubusi Iuliana Colnic nukreipė jį į vartus. Mūsiškės 84 minutę uždirbo baudos smūgį ir kamuolį galva į moldavių vartus įmušė Gintarė Raznauskaitė, išlygindama dvikovos rezultatą.

Rungtynių statistika: Lietuva WU-19 – Moldova WU-19 2:2 (1:0)

LFF stadionas, teisėja – Reelika Turi (Estija)

Įvarčiai: 10 min. Meida Proscevičiūtė, 84 min. Gintarė Raznauskaitė (Lietuva); 77 min. Mihaela Gamarț, 82 min. Iuliana Colnic (Moldova)

Įspėtos: 64 min. Anastasia Cernitu, 84 min. Margareta Onofraș, 84 min. Loredana Gamețcaia (Moldova)

Lietuvos rinktinės sudėtis: Darija Mikuckytė, Donata Švarcaitė, Karolina Jasaitytė, Aistė Šveckutė (65 min. Gintarė Raznauskaitė), Rusnė Makarevičiūtė, Irūna Blaškytė, Neda Klezaitė (80 min. Ineta Šukštulytė), Ema Kriaučiūnaitė, Rusnė Šešplaukytė, Skaistė Petrauskaitė (65 min. Santa Lichareva), Meida Proscevičiūtė. Atsargoje: Gabrielė Vasilenko, Vanesa Vasiliauskaitė, Saulė Uždavinytė, Viltė Švarcaitė, Goda Papartytė.