Lietuvos jaunimas beviltiškai pralaimėjo slovėnams (komentaras)

Lietuvos U-21 rinktinei Celės „Arena Petrol“ stadione nepavyko iškovoti taškų. Mūsiškiams kovoje pritrūko jėgų ir tikslumo. Pakiliai rungtyniavę slovėnai pelnė tris įvarčius ir iškovoję užtikrintą pergalę tapo vienvaldžiais grupės lyderiais.

Nuo pat dvikovos pradžios aikštės šeimininkai paėmė kontrolę į savo rankas, tačiau nei viena, nei kita komanda per daug įvykių neskubino, o ir slovėnų žadėtas lietuvių vartų šturmas atrodė ganėtinai ramus.

7 minutę slovėnai pirmieji pabandė Tomo Švedkausko budrumą smūgiuodami iš maždaug 16 metrų, lietuvis nukreipė kamuolį į kampinį. Po kelių minučių jau Simono Stankevičiaus smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

24 min. vienas pavojingiausių slovėnų žaidėjų Andražas Šporaras pabandė smūgiuoti galva, bet mūsiškių rinktinės vartininkas ramiai susitvarkė su šiuo bandymu. Dar po kelių akimirkų Niko Kapuno smūgį iš toli vėl sėkmingai gaudė T.Švedkauskas.

Visgi viduryje kėlinio šeimininkai prisišaudė. Iš dešiniojo krašto skersuotas kamuolys surado laiku į baudos aikštelę įkirtusį Dino Hotičių ir šis tiksliai galva nukreipė kamuolį į vartus.

Po praleisto įvarčio lietuviai nepasimetė ir jau netrukus Rolando Baravyko smūgis praskriejo pro slovėnų vartus. Dar po minutės Skirmantas Rakauskas pamatė iš vartų išėjusi varžovų vartininką ir smūgiavo iš 35 metrų. Varžovų vartų sargui beliko akimis palydėti šalia virpsto praskriejanti kamuolį.

Antrąjį kėlinį Slovėnijos U-21 rinktinės futbolininkai pradėjo itin aktyviai. 51 minutę Domenas Črnigoj buvo labai arti antrojo savo komandos įvarčio. Po minutės sekė dar vienas šeimininų išpuolis, šį kartą arti įvarčio buvo Žiga Kastrevecas.

Galiausiai varžovai pasiekė savo. 65 minutę po greitos kombinacijos ir perdavimo iš krašto galingai sudėtas slovėnas Andražas Šporaras  smūgiu iš arti nubaudė lietuvius.

Dar vieną įvartį slovėnai pelnė 81 minutę šiurkščiai suklydus Lietuvos rinktinės gynėjams. Atsidūręs vienas prieš vieną oasižymėjo po keitimo pasirodęs Leo Štulacas.

Slovėnijos rinktinė šventė antrąją pergalę atrankoje į Europos čempionatą, o Lietuvos rinktinė patyrė antrą nesėkmę iš eilės. Kitas rungtynes mūsiškiai žais po trijų dienų su Serbija, kuriai tai bus pirmosios rungtynės.

Po dvikovos Lietuvos U-21 rinktinės vyriausias treneris Antanas Vingilys nedaugžodžiavo: "Šiandien mus slovėnai pranoko technika ir ypatingai fiziniu pasirengimu ir todėl matome tokį rezultatą. Antrajame kėlinyje nebeatlaikėme mums varžovų primesto tempo, ko pasekoje ir prasleidome du įvarčius".

"Šiandien žaidėme labai blogai. Norėjome iškovoti tris taškus, bet išėjo kaip išėjo. Trenerio paruoštas planas buvo tinkamas šioms rungtynėms, bet mes jį nepakankamai išpildėme, ypač klydome gindamiesi kraštuose. Palūžome po antro įvarčio. Bandysime atsitiesti rungtynėse su serbais", - po dvikovos kalbėjo Rolandas Baravykas.

Rungtynių statistika

Slovėnija U-21 - Lietuva U-21 3:0 (1:0)
Celės „Arena Petrol“ stadionas, 500 žiūrovų
Teisėjas - Suren Baliyan (Armėnija)
Įvarčiai: 31 min. Dino Hotičius, 65 min. Andražas Šporaras, 81 min. Leo Štulacas (Slovėnija)
Įspėti: 45+1 min. Kenanas Bajrićius (Slovėnija); 13 min. Lukas Čerkauskas (Lietuva)

Lietuva U-21: Tomas Švedkausas, Justinas Januševskis, Julius Aleksandravičius (77 min. Klaudijus Upstas), Edgaras Žarskis, Sigitas Urbys, Lukas Čerkauskas (63 min. Donatas Šėgžda), Rolandas Baravykas, Simonas Stankevičius, Skirmantas Rakauskas, Tomas Dombrauskis, Rokas Krušnauskas (72 min. Daniel Romanovskij).

Straipsnio įvertinimas: 0 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos